Fotbalisté Dynama vyhráli i druhý jarní zápas. V dohrávce 14. kola FORTUNA:LIGY dokázali otočit nepříznivě se vyvíjející zápas s Příbramí a vyhráli 2:1, když se v závěru zápasu v rozmezí tří minut prosadili Čolič a Mršič. „Byl to velmi náročný zápas, ukázali jsme mentální sílu," řekl po zápase budějovický gólman Jaroslav Drobný.

Zápas proti Příbrami nezačal pro Dynamo dobře. Hosté vlétli do podzimní dohrávky jako velká voda a hned v páté minutě se dostali do vedení díky šťastné brance Zorvana. „Bylo to odlišné od toho zápasu proti Pardubicím. Příbram na nás vyvinula tlak, byla nepříjemná, lepší. Dali šťastný gól, pak ale přišlo vyloučení a my převzali iniciativu," shrnul zápas Jaroslav Drobný.

Branku Zorvana označil za velmi šťastnou pro hostujícího střelce, který si tak připsal svou první ligovou branku v kariéře. „On chtěl asi spíše centrovat, trefil mne do vnitřního lýtka a od něj se mi míč odrazil do brány. Byl to mžik. Asi to takto úplně nechtěl, ale to štěstí se přiklonilo na jeho stranu," popisoval Drobný, který v daný okamžik neprožíval příjemné chvíle: „Samozřejmě to není nic příjemného. Naštěstí jsme měli ale dost času na to, abychom zápas otočili. Je jasné, že nebudeme vyhrávat věčně, ale dnes kluci ukázali velkou mentální sílu."