Po skončení profesionální kariéry se Jaroslav Drobný vydal na trenérskou dráhu a hned dostal nabídku z německého velkoklubu. V průběhu týdne se připojil k Bayernu Mnichov, kde zatím bude mít na starost především brankáře z juniorského týmu.

Poslední štací v profesionální kariéře bylo pro Jaroslava Drobného českobudějovické Dynamo. V jeho barvách naposledy chytal v závěru uplynulé sezony proti Slovácku, kdy se společně s Jiřím Kladrubským konala jeho rozlučka s černobílým klubem. Už po posledním odchytaném utkání ve FORTUNA:LIZE avizoval, že jednou z možností, kam se jeho další kroky budou ubírat, je trenérská práce s brankáři.

Nakonec se vrátil zpátky do Německa, protože se domluvil na spolupráci s Bayernem Mnichov. „Je jasné, že jsme byli v kontaktu delší dobu, ale poté se to seběhlo opravdu rychle. Walter Junghans musel na operaci s kolenem, takže mi volal Tom Starke, zda bych mohl ihned nastoupit,“ popisoval přesun do německého velkoklubu.

Splnil si tím přání, po kterém už delší dobu toužil. „Vždy jsem chtěl tuto pozici vykonávat a navíc mi to vyšlo v nejlepším klubu na světě. To je skvělé," netajil radost z nového angažmá. V Campusu Bayernu už začal působit a má za sebou úvodní tréninky. Věnovat se bude především juniorskému týmu, kterému se už rozběhla sezona a jeho cílem bude postoupit do vyšší soutěže.

„Zatím jsem se připojil k juniorce. Až se Walter uzdraví, tak se uvidí, k jakému mužstvu v Campusu se připojím. Kluci nastupují v regionální soutěži, ale chtělo by to, aby postoupili do třetí ligy, kde by na ně čekali těžší soupeři a mohli se lépe rozvíjet," dodal na závěr.

Loučení Jaroslava Drobného se Střeleckým ostrovem