Naladit se na vítěznou vlnu před důležitými zápasy a splnit roli favorita, to je českobudějovická mise v rámci třetího kola MOL Cupu. Souboj s třetiligovým Vltavínem čeká Horejšův tým ve středu od 16 hodin. Pražané však rozhodně neprodají kůži lacino, v předchozím kole dokázali vyřadit druholigovou Vlašim.

FK Loko Vltavín je pražský fotbalový klub, dříve známý jako FK Lokomotiva Praha. Největší úspěch klubu se datuje k sezoně 2012/13, kdy jako vítěz ČFL okusil druhou nejvyšší soutěž. Tu však po jedné sezoně opustil a od té doby brázdí třetiligové vody. Pražané v probíhající sezoně prozatím posbírali osm bodů, což je řadí na dvanáctou příčku. V MOL Cupu tým trenéra Tomáše Freislera nejprve vyřadil Komárov, pak doma zaskočil druholigovou Vlašim. V kádru Vltavínu se nachází několik zajímavých jmen – například Josef Čtvrtníček, František Mysliveček či kapitán Martin Uvíra.

Českobudějovické Dynamo podruhé za sebou v nejvyšší soutěži prohrálo. Po neúspěchu na hřišti ostravského Baníku nebodovali Jihočeši ani doma proti Viktorii Plzeň. Po dvojici extrémně náročných utkání se černobílí budou chtít naladit na zbývající důležité duo zápasů před reprezentační pauzou. V pondělí totiž českobudějovičtí fotbalisté pojedou do Liberce, o týden později pak přivítají pražské Bohemians. V poháru bude Dynamo favoritem a bude chtít proklouznout mezi nejlepších šestnáct. Je pravděpodobné, že ve středu dostanou prostor i hráči, kteří neměli v posledních zápasech takové herní vytížení.

Utkání 3. kola MOL Cupu se odehraje ve středu v 16 hodin na hřišti Loko Vltavín a vy můžete sledovat v online reportáži zde. Utkání bude jako hlavní sudí řídit Alex Denev, jeho asistenty budou Pavel Vlasjuk a Lukáš Matoušek.