Dalším duelem pokračuje zimní příprava fotbalistů českobudějovického Dynama. Ve středu je čeká na Složišti klání divizním Českým Krumlovem. Úvodní výkop je naplánován na 13. hodinu.

Dynamo nadále nezažívá povedenou zimní přípravu. V sobotu se Jihočeši rozloučili s Tipsport ligou porážkou v Berouně s Teplicemi 0:3. V souběžně hraném duelu na Složišti se druhé polovině nevedlo o moc lépe. Českobudějovičtí padli s Příbramí 1:2, když se o jediný střelecký úspěch postaral Ivo Táborský.

Dynamo - Č. Krumlov ve středu v 13

Sobotní zápas s Příbramí odehrál německý obránce Jan Tauer. Ještě v průběhu týdne bude v Dynamu na testech a poté se rozhodne o jeho budoucnosti. Do zápasového rytmu by se brzy měl vrátit i Jaroslav Černý, jehož nadále limitují problémy se zády. Po duelu s Českým Krumlovem čeká Dynamo v sobotu další klání na Složišti. Tentokrát přijede druholigová Čáslav.

Český Krumlov již druhou sezonou nastupuje v divizi. Po loňské 15. pozici se jihočeský celek letos drží na 10. místě. V rámci zimní přípravy nastupují Krumlovští i v Hlubocké zimní lize, kde ovládli skupinu A před druhými Bavorovicemi. Oba celky se střetly již loni v zimní přípravě. Tehdy zvítězilo Dynamo bez problémů 4:0, když se hattrickem zaskvěl Jakub Řezníček.

Poslední vzájemné střetnutí – 8. 2. 2012
Dynamo ČB – Český Krumlov 4:0 (4:0)
Branky: 19., 22. a 25. Řezníček (třetí z pen.), 40. Ondrášek.
Sestava Dynama – 1. poločas: Delač - Krajčík, Lengyel, Řepka, Machovec - Klesa, Javorek, Otepka, Rýdel - Řezníček, Ondrášek. 2. poločas: Křížek - Sajtl, Riegel, Novák, Machovec - Hudson, Kadula, Javorek, Sandro - Němec, Linhart.

Přípravný duel mezi Dynamem a Českým Krumlovem startuje ve středu ve 13 hodin na českobudějovickém Složišti a vy jej můžete sledovat zde v online reportáži.