Po Jakubu Horovi se fotbalovému klubu SK Dynamo České Budějovice podařilo získat pro nový ročník Synot ligy další dva fotbalisty. Brankářskou dvojici se Zdeňkem Křížkem bude tvořit šestadvacetiletý Tomáš Fryšták a do útoku pak přichází stejně starý Michal Škoda. Oba noví fotbalisté podepsali na jihu Čech smlouvu o ročním hostování s následnou opcí.
Michal Škoda

Vedení klubu začíná naplňovat cíle, které si před startem nového ročníku vytyčilo. "Hned po skončení druholigové sezony jsme věděli, že musíme ke Zdeňkovi Křížkovi sehnat brankáře. V úvahu připadalo i setrvání Michala Bárty, avšak nakonec jsme se rozhodli, že přivedeme Tomáše Fryštáka. A příchodem Michala Škody chceme zvýšit konkurenci v útočné formaci," říká sportovní manažer Dynama Martin Vozábal.

Michal Škoda (1. března 1988) začínal s fotbalem v ČAFC Praha. Od dorostu hrál za Bohemians 1905 a poté se přes Viktorii Jirny dostal až do týmu Bohemians Praha. V létě roku 2012 přestoupil do Zbrojovky Brno, odkud se po roce přesunul na hostování do Viktorie Žižkov. V české nejvyšší soutěži má na svém kontě 24 zápasů, v nichž zaznamenal tři branky. Ve druhé lize nastoupil do 48 zápasů a vstřelil osm branek.

Tomáš Fryšták (18. srpna 1987) je odchovancem fotbalu v Uherském Hradišti. Slibnou kariéru talentovaný brankář podpořil účastí na mistrovství světa hráčů do dvaceti let v Kanadě. Tým si z mistrovství přivezl stříbrné medaile, avšak Tomáš Fryšták také poraněné koleno a po následné operaci byl několik měsíců mimo hru. V Uherském Hradišti v A-týmu příležitost sice nikdy nedostal, dobré jméno si ale udělal především v druholigovém týmu Táborska, kde byl dokonce v roce 2012 vyhlášen nejlepším hráčem týmu. V nejvyšší české soutěži odehrál dvě utkání, ve druhé lize má na kontě 61 zápasů.

Dynamo udolalo na Složišti slovenský Senec (2.7.2014)

První výhry v letní přípravě se dočkalo českobudějovické Dynamo. Ve středu porazilo na Složišti druholigový slovenský Senec 1:0, když z trvalé převahy resultovala pouze branka Chmela z 80. minuty. Největší šance spálili Hora, jenž trefil v první půli hlavou tyč, a Michal Škoda, který po změně stran hlavičkoval do břevna.