V prvním utkání proti Slavii nehrál od začátku zápasu. Naskočil do něj až v jeho průběhu. Proti Baníku už zkušený obránce Jiří Kladrubský hrál od začátku. Byl jednou ze změn, které udělal trenér David Horejš v základní sestavě a vyplatila se. Zkušený bek nahrál na první gól svého týmu a zkušeným výkonem pomohl k bodovému zisku.

Vedli jste 2:0. Je nakonec bod zisk nebo ztráta?
Malinko možná ztráta. Po té dardě minulý týden, kdy jsme prohráli 0:6, tak bychom ho před zápasem určitě brali. Pak jsme vedli 2:0, mysleli na výhru… Ale s pokorou ho bereme. Za ten výkon jsme si ho zasloužili.

Ulevilo se vám, že jste bodovali hned ve druhém zápase po vysoké porážce?
Já jsem rád, že to, co jsme si ukázali po Slavii na videu a na čem jsme celý týden pracovali, se rapidně změnilo. Věděli jsme, že to byl průser. Porážka 0:6 byla strašně vysoká. Dneska jsme chtěli vyhrát, ale i bod je dobrý.

Překvapila vás lehkost, s jakou jste hráli v první půli?
Snažíme se takhle hrát každý zápas. Ať je to Baník nebo Slavie. Dnes všechno vycházelo. Byla tam koncentrace celou tu dobu. Výkon se hrozně zvednul a byli jsme bodem odměněni.

Takže se projevily změny, jejichž jste byl i vy součástí?
Každý chce hrát. Každý čeká na šanci. Dneska jsme dostali šanci my, co jsme nehráli a snad jsme to čapli za správný konec.