Fotbalisté Jankova a Plané se utkali na Střeleckém ostrově ve středečním finále Českého poháru Jihočeského kraje. Za výborné atmosféry před pěti stovkami diváků zvítězil favorizovaný Jankov po boji 2:0.
Ve finále měli zastoupení i černobílí. V sestavě Jankova vyběhl technický manažer Dynama Daniel Kočer. Na hřišti se předvedla trojice bývalých hráčů Dynama – za Jankov Aleš Hanzlík, za Planou v útoku Roman Lengyel a v samém závěru za velkých ovací naskočil do hry legendární útočník Ladislav „Fudži“ Fujdiar (55). Na trávníku Střeleckého ostrova si naposledy zahrál mistrovské utkání 19. listopadu 2000.

V samotném střetnutí, do něhož šly oba celky v nejsilnějších sestavách, potvrzovali Jankovští roli favorita, byť první velkou možnost měl plánský Šteyer. Až těsně před poločasovou přestávkou přišel první gólový moment. Hanzlíkův rohový kop prodloužil hlavou do branky Schönbauer.

Jankov měl územní převahu i po přestávce, ale k vyloženým šancím se nedostával. Gólovou pojistku nepřidal a o vítězství se musel strachovat až do závěrečných vteřin. Planá byla ve druhém dějství daleko nebezpečnější. V poslední minutě se po přihrávce Lengyela řítil sám na Komrskovu branku Šteyer, ale jankovskou jedničku nepropálil. V nastavení stvrdil výhru Benda a nastartoval oslavy triumfu s početnou skupinou fanoušků, který vypravila do Budějovic autobus.

Jankov si zajistil účast v celostátním předkole MOL Cupu. Ceny předávali předseda Jč. KFS Tomáš Pintér (odehrál celý zápas za Planou) a člen VV Jč. KFS a historicky nejlepší kanonýr Dynama Karel Vácha z Hluboké.

Na výtěžku z dobrovolného vstupného na projekt Dubenský běh pro dobrou věc, na předčasně narozená dvojčátka Matýska a Šimonka Dvořákových z Litvínovic, se podíleli jak fanoušci na dobrovolném vstupném, tak oba finalisté a KFS. Vybralo se 50 tisíc korun. Fotbalový svátek na Střeleckém ostrově se vydařil ve všech směrech.

Finále sledovali i zástupci domácího Dynama, šéf klubu JUDr. Vladimír Koubek, manažer A-týmu Ivo Táborský, tiskový mluvčí Michal Průcha a moderoval Milan Džuba.