Vítězství nad Slavií nezůstalo bez povšimnutí ani v českých sportovních médiích. V tradičním vyhlášení nejlepší sestavy uplynulého kola FORTUNA:LIGY na webu Sport.cz figurují kapitán Martin Králik a střelec jediného gólu proti Slavii Quadri Adediran.

Jeden zabránil inkasovanému gólu, druhý mač Dynama s pražskou Slavií rozhodl. Martin Králik ve 22. kole FORTUNA:LIGY na Střeleckém ostrově dirigoval obranný val domácích a zabránil několika příležitostem hostujícího týmu. Po gólovém představení na hřišti Boleslavi, kde brankou rozhodl o zisku bodu pro Jihočechy za remízu 2:2, se blýskl také proti Slavii. Tentokrát výkonem v defenzivě.

Premiérové zařazení do sestavy kola podle Sport.cz si užívá také Quadri Adediran. Na hřiště přišel proti Slavii až v 63. minutě, během pěti minut ale dokázal souboj rozhodnout ve prospěch Českých Budějovic. Vyhraným sprinterským soubojem a krásnou střelou z dvaceti metrů, která se otřela o tyč branky Slavie, a svým prvním ligovým gólem v černobílém dresu zařídil Dynamu tři body.