Poslední zápasy před zimní pauzou si odbyly mládežnické celky Dynama a ze zisku bodů se radovaly především mladší ročníky. Čtrnáctka porazila na domácí půdě Plzeň o tři branky a týmy U13 a U12 si s chutí zastřílely proti pražskému Tempu. Jinak se však budějovickým nadějím příliš nedařilo. Devatenáctka v dorostenecké lize nenavázala na předchozí dobré výkony a podlehla favorizované Olomouci 3:0.

V celostátní lize dorostu narazili Jihočeši na momentálně v tabulce třetí Olomouc, z jejíhož hřiště odjížděli s tříbrankovou prohrou. „Soupeř byl hodně kvalitní hlavně v útočné fázi, ale v obraně měl okýnka a ta jsme mohli využít hlavně šancí Lindáka, který netrefil zblízka odkrytou branku a mohl dát na 1:1. Když jsme vyrovnali hru a měli nějaké možnosti, bohužel přišel na začátku druhé půle gól na 2:0 a bylo ještě těžší utkání zvrátit. Vzhledem k průběhu krutý výsledek, ale Olomouc potvrdila kvalitu, a hlavně efektivitu v zakončení. My ne, proto zasloužená prohra. Ale jediné pozitivum je, že se kluci přesvědčili, že se dá hrát s každým, jen se nesmí opakovat chyby, a hlavně proměnit nabídnuté šance,“ komentoval utkání trenér Pavol Švantner, jehož tým na podzim čekají ještě duely s Ostravou a Plzní.

Mladší dorostenci měli na programu zápas s Meteorem Praha. Do něj dobře nevstoupil ani jeden ze dvojice jihočeských týmů a oba si tak odvezly z hlavního města porážku. Čtrnáctka se v lize starších žáků střetla s Plzní, a to s výborným výsledkem. Tým trenéra Čížka porazil Západočechy díky třem přesným zásahům. „Zápas jsme od prvním minuty ovládli naší houževnatostí. Soupeře jsme během prvních pár minut dostali pod neustálý tlak. První polovina byla zcela v naší režii. Ve druhé jsme mohli vidět opačný fotbal. Plzeň bojovala, a i díky tomu se druhá půle odehrála převážně na naší polovině. Naše parametry, co se bojovnosti týče, snesl bohužel pouze první poločas.“ Plzeň přivítala na domácí půdě i patnáctka, které ale utkání nevyšlo a prohrála 0:4.

Gólové hody si na závěr podzimu připravili mladší žáci. Celky U13 a U12 porazily soupeře z Tempa Praha vysokým rozdílem a potvrdily, že se jim v této sezoně daří. Trenér třináctky Jan Dvořák neměl po zápase svému týmu co vytknout. „Náš herní projev byl velice dobrý. Kluci se prosazovali individuálně i kombinačně.“

U 19 – Celostátní liga st. dorostu

Olomouc U19 – Dynamo U19 3:0 (1:0)

Sestava: Luksch – Kočí, Jáša, Dolejšek, Řehoř – Kalousek (82. Rauscher), Matoušek (67. Smetana), Kadlec (46. Kořínek), Štifter (87. Rottenborn), Lindák – Šplíchal (78. Fišer)

U17 – Česká liga ml. dorostu

Meteor U17 – Dynamo U17 1:0 (0:0)

Sestava: : Janáček – Faltýn, Cepák, Grigera (75. Martinec), Švejda – Malecha, Pařízek, Ryneš (73. Vogl), Kadlec, Ardamica – Míka

U16 – Česká liga ml. dorostu

Meteor U16 – Dynamo U16 2:1 (1:1)

Branka: Glaser

Sestava: Kerl – Skála, Matuška, Jurásek, Sedlák – Glaser, Jansa, Trnka (63. Goretki), Červený, Carda (50. Wohlghemuth) – Radychovskyj

U15 – Česká liga st. žáků

Dynamo U15 – Plzeň U15 0:4 (0:2)

Sestava: Červenec – Hudeček, Perina, Bízek, Waník (56. Stejskal) – Pravda (36. Pravda), Pineau (56. Kotrba), Polanský (51. Petr), Mašek (56. Vojík), Bečvář - Hájek (56. Schönbauer)

U14 – Česká liga st. žáků

Dynamo U14 – Plzeň U14 3:0 (3:0)

Branky: Krch 2, Hák

Sestava: Lerch – Bednář (51. Jaroš), Brabec, Němeček (42. Bříza), Novák – Hák (50. Kolář), Špaček (36. Vančura), Krch, Bartizal (36. Malý) – Bílý (42. Rezek), Bastl (42. Trmal)

U13 – Česká liga ml. žáků

Dynamo U13 – Tempo Praha U13 13:5 (3:3)

Sestava: Polanský (Lerch) - Pártl, Čoudek O., Čoudek F., Jedlička – Novák, Boček, Jindra, Smejkal, Plucar, Česák, Hron Matyáš, Pastier – Hron Miroslav, Čermák, Votýpka

U12 – Česká liga ml. žáků

Dynamo U12 – Tempo Praha U12 16:5 (6:1)

Branky: Holeček 3, Štindl 3, Špinar 3, Tesař 2, Pešek 2, Hodina, Matuška, Loužecký

Sestava: Kosík (Altmann) – Zeman, Drchal, Ballák, Smíšek, Fuka, Faltus, Čapek, Loužecký, Štindl, Hodina, Šíp, Pešek, Špinar, Matuška, Tesař, Holeček