První zápasy v nové sezoně čeká reprezentační jednadvacítku, když se v kvalifikačních duelech střetne proti San Marinu a a v Českých Budějovicích s Chorvatskem. Ve výběru trenéra Karla Krejčího figuruje i šikovný záložník Pavel Šulc, který v Dynamu působí na hostování z plzeňské Viktorie.

Na první akci reprezentačního výběru v novém ročníku se devatenáctiletý záložník těší. „Každá nominace do reprezentace je pro mne velká čest. Je hezké obléknout národní dres a hrát v něm," zmínil Pavel Šulc, jehož v týmu z pozice asistenta trenéra povede budějovický kouč Jiří Kohout.

V kvalifikaci odehráli svěřenci trenéra Krejčího už pět utkání a ani jednou neokusili hořkost porážky. Třikrát vyhráli, dvakrát remizovali. „V letošním roce jsou to pro nás první zápasy, rozehrané to máme dobře," ví Šulc.

Druhého září budou hrát lvíčata v San Marinu a o pět dní později se už podruhé v kvalifikaci představí v Českých Budějovicích, kde budou hostit chorvatský výběr. „Moc se na to těším," dodal.

Duel na Střeleckém ostrově je na programu 7.9. od 18:00 a hrát se bude bez diváků. Přímý přenos z utkání nabídne ČT Sport.

Kompletní nominace