Dva rozdílné zápasy odehrály v sobotu v lize žáků týmy Dynama. Zatímco mladší fotbalisté na hřišti ZČE Plzeň od začátku proměňovali své příležitosti a soupeři sázeli jednu branku za druhou, starší kolegové svou převahu dokázali brankově zúročit až ve druhém poločase za stavu 2:0 ve prospěch domácích. Velkému překvapení pak zabránily až tři rychlé góly mezi 44. a 50. minutou, o které se postarali Ťoupal, Granov a Rein. Střelec první branky Ťoupal později i gólový účet uzavřel. "Spokojenost se pouze se třemi body," nenechal se konečným stavem ošálit trenér Maruška.

Mladší žáci naopak o svém vítězství rozhodli už v úvodu. Jakub Rosůlek se ve 12. minutě radoval už ze svého druhého gólu a po dvaceti minutách to bylo už 4:0, když skórovali i Bíca a Jakubův bratr Jindřich. Druhá polovina se už jen dohrávala, dvakrát se gólově prosadil Březina a sedmou branku přidal dokonce hlavou brankář Jirkal (na snímku), kterého trenér Novák poslal vzhledem k nízkému počtu náhradníků do pole. "Příležitosti pramenily z naší kombinační hry, soupeř nám dával dostatek prostoru," komentoval vysokou výhru kouč mladších žáků.

Starší žáci, liga: ZČE Plzeň - Dynamo 2:4 - více o zápase
Mladší žáci, liga: ZČE Plzeň - Dynamo 0:7 - více o zápase

Uvnitř článku naleznete ostatní výsledky žákovských lig.