Po delší době nastoupil v brance Dynama brankář Vojtěch Vorel, ale ani on nezabránil porážce svého týmu na hřišti Plzně. V zápase předvedl několik výborných zákroků, dvakrát mu pomohla i branková konstrukce. Po utkání ocenil výkon domácího týmu. „Musíme uznat kvalitu soupeře, která je velká. Naším dalším cílem je připravit se na Brno," říkal.

Tři ligová utkání v řadě chyběl v brance Dynama Vojtěch Vorel, který byl po většinu času mimo hru kvůli zranění, které si odnesl z pohárového duelu v Liberci. „Potvrdilo se, že se s Plzní boduje velice těžko. Nakonec nám k remíze chyběl jeden gól, ale moc šancí na vyrovnání jsme si nevytvořili," řekl po utkání.

Proti Spartě nemohl naskočit kvůli dohodě klubů, představil se tak až proti Viktorce. Od začátku zápasu měl s domácími fotbalisty plné ruce práce. „Pro brankáře je lepší, když musí stále něco řešit. Je pravda, že toho bylo opravdu dost, soupeř byl velice aktivní," přiznal.

I dle slov trenéra Davida Horejše zvítězila Plzeň zaslouženě. „Byli jsme pod tlakem, ale vyrovnávací brankou jsme se dokázali dostat zpátky do hry. Dělali jsme ale velice laciné ztráty, čehož nakonec soupeř dokázal využít. Celkově měli navrch, lépe kombinovali a vytvářeli si šance," uznal lodivod černobílého týmu.

Hlavní kouč Jihočechů věří, že se jeho mužstvu dobře připraví na nadcházející kolo a proti Zbrojovce Brno bude bodovat naplno. „Musíme pokračovat cestou, kterou jsme se vydali. Čeká nás důležité domácí utkání, ve kterém musíme zabrat a zvítězit. Všichni si to přejeme," dodal na závěr.