Čtvrté kolo Platan Cupu oba fotbalové týmy Dynama zvládly. Starší dorostenci nejprve v atraktivním duelu s domácím týmem překvapivě zvítězili 3:1 a následně uspěl i rezervní tým, který porazil béčko Příbrami 3:2. Právě béčko Dynama se díky výhře vyhouplo na průběžnou první příčku celého turnaje, dorost je však stále poslední.

SK Písek – SK Dynamo ČB dorost 1:3 (1:1)
Branky: 37. Linhart - 27. Saitl, 46. Marhoun, 58. Leština.

Sestava SK Dynamo dorost: Vlk - Koutný, Bujnovský, Kecskéš, Saitl - Smolen, Leština, Svoboda, Příhoda - Rein, Novák.
Střídali: Marhoun, Repa, Hojdar, Varyš.

Pohledný zápas začali lépe fotbalisté dorostu Dynama, kteří se ve 27. minutě ujali vedení, když se po centru Koutného trefil Saitl. Domácí pak zvýšili úsilí a odměnou jim byla branka Linharta, který z velké dálky překvapil gólmana Vlka. Oba týmy o poločase prostřídaly a to očividně prospělo budějovickým mladíkům. Hned ve 46. minutě se parádní střelou prezentoval Marhoun, který poslal Dynamo opět do vedení. Po hodině hry pak vstřelil rozhodující branku Leština, který udělal kličku vybíhajícímu brankáři a přesně zakončil - 3:1. Poslední dvacetiminutovka se pak hrála v režii domácího týmu, Písečtí ale branku již vstřelit nedokázali..

Zdeněk Procházka (trenér dorostu): „To jsme samozřejmě nečekali. Výsledek je příjemný, i když není v přípravě tak důležitý. Písek hrál svůj typický fotbal a naši jsou mladí, tak se chtějí ukázat. Velmi dobré utkání sehrál Bujnovský, příjemně mne překvapil Saitl na prvé straně obrany. Nikdo ale nepropadl, i když posledních dvacet minut už nám docházely síly."

Příbram "B" - Dynamo ČB "B" 2:3 (1:1)