Týmům Dynama se druhý herní víkend na turnaji Platan Cup v Písku nevydařil. Starší dorostenci prohráli s Prachaticemi 0:3 a následně rezervní tým nestačil ani na Sezimovo Ústí, když prohrál 1:3. V tabulce píseckého zimního turnaje sice zůstala juniorka Dynama na první příčce, tři získané body mají na kontě ale další čtyři týmy.

Tatran Prachatice – SK Dynamo ČB dorost 3:0 (1:0)
Branky: Janoušek, Češka a Kováčik.
Rozhodčí: Průcha - J. Sebera ml., T. Sebera

Sestava dorostu Dynama: Hulák - Ketzkes, Sláma, Bakala, Šimánek - Saitl, Smolen, Bujnovský, Svoboda - Hojdar, Příhoda
Střídali: Varyš, Novák, Repa a Marhoun.

Ve vyrovnaném zápase doplatili mladíci Dynama na neproměňování gólových šancí. Když hned v úvodní pětiminutovce promarnili dvě velké příležitosti, odpověděli hráči Prachatic brankou po rohovém kopu, kterou vstřelil Janoušek. Ve druhé části utkání pak přidali domácí (hrálo se na UMT v Prachaticích) další dvě branky Češkou a Kováčikem, oba se trefili po střelách zpoza velkého vápna.

FK Spartak MAS Sezimovo Ústí – SK Dynamo ČB B 3:1 (1:1)
Branky: 15. Janů, 51. Stanislav, 73. Zelenka - 24. Mašát.
Rozhodčí: Urban – Řezáč, Benedikt

Sestava Dynama B
1. poločas: Vršecký - Tischler, Bambule, Novák, Ryěšánek - Pouzar, Pliška, Mašát, Jasanský - Nekvinda, Plichta
2. poločas: Pešule - Tischler, Peroutka, Kalášek, Trněný - Rakovan, Dobal, Mašát, Průša - Kaňák, Kučera

Třetiligové derby mezi Sezimovo Ústím a béčkem Dynama přineslo zajímavou podívanou. Již v 15. minutě hlavičku Martínka do tyče usměrnil za záda Vršeckého Janů. Za necelých deset minut později bylo ale srovnáno. Právě střelec první branky Janů fauloval v pokutovém území Plichtu a kapitán rezervy Michal Mašát vyrovnal na 1:1. Ve druhé části se střelecky prosadili už jen hráči Sezimova Ústí. Hned v 51. minutě využil přesného Mourova centru Stanislav a bylo to 2:1. Po dalším Mourově centru pak na konečných 3:1 upravil střídající Zelenka.