Pouze jediným tým ve skupině A třetí ligy nasbíral po dvou kolech plný počet bodů. Je jím vedoucí Jiskra Domažlice, která se v nadcházejícím kole představí na Složišti jako v pořadí třetí protivník rezervy Dynama.

Na mladíky Dynama čeká soupeř, který je venku mimořádně nebezpečný. Chodové pod velením trenéra Pavla Vaigla vyhráli na úvod sezony na Loko Vltavín 2:1 a roli favorita potvrdili na domácí stadionu s Povltavskou akademií. Za necelou půlhodinku si Domažlice zajistily luxusní třígólový náskok.

Vítěznou šňůru prodloužili Západočeši ve středečním poháru na domácí půdě s Královým Dvorem. V sestavě Čerepko – Limberský (46. Došlý), Mlynařík, Holík, Fedak, Mužík (46. Sojka), Jahn (46. Pavlík), Kuhajda (71. Janča), V. Černý (46. Vávra), Zajíček, F. Dvořák (90+1. Brabec) vybojovali postup v prodloužení Vávrovým gólem ze 113. minuty na 2:1.

V týmu Jiskry, který se v uplynulém ročníku ČFL umístil na čtvrté pozici, hrají prim kapitán Mužík, bývalý zadák Viktorie Plzeň Limberský, Došlý a 19letý talentovaný útočník Zajíček, který v minulé sezoně nasázel za divizní Klatovy 26 gólů a střelecky se mu daří i v ČFL. Na kontě má 2 zásahy.

Dynamácké béčko získalo po domácí porážce s Pískem 0:2 první body v Hostouni. Po změně stran zvrátilo skóre na svou stranu a odvezlo si cenné vítězství 2:1. První trefu v nové sezoně obstaral s kapitánskou páskou hrající záložník Jan Malecha.

„Po náročném zápase s Hostouní nás nečeká ani teď nic jednoduchého. O soupeři sice toho moc nevíme, ale ve třetí lize už si nemůžeme vybírat, každé utkání bude těžké. Domažlice budou patřit do špičky soutěže a my se pokusíme na podruhé doma bodovat,“ uvedl trenér B-týmu Dušan Žmolík.

Sobotní dopolední střetnutí začíná na Složišti v tradičních 10.30 hod. Rozhodovat jej bude trio Melichar – Dohnal, Koranda. Vstupné činí 50 korun.