Druhé kolo FORTUNA:LIGY a zápas mezi Dynamem a Spartou Praha poutá na jihu Čech obrovskou pozornost. Střelecký ostrov by mohl být po necelých třech letech znovu vyprodaný, kapacita stadionu je z velké většiny naplněna a poslední lístky je možné zakoupit už jen do kotle domácích příznivců.

Situace z 16. srpna roku 2019 by se mohla opakovat. Tehdy se do svatostánku v jihočeské metropoli vypravila pražská Slavia a utkání sledovalo 6 681 diváků. Jinými slovy bylo beznadějně vyprodáno. To samé se očekává také tento víkend, kdy přijede druhý zástupce „pražských S“.

Vstupenky na atraktivní utkání s pražskou Spartou, která neprožila ideální start do nového ročníku a na Střeleckém ostrově vyhrála v lize naposledy v roce 2015, už jsou k mání pouze do kotle domácích fanoušků, zbytek stadionu je vyprodaný.

Jako prostředek pro nákup lístků na zápas mezi Dynamem a Spartou sloužil výhradně on-line portál ticketlive.cz, kde je také možné zakoupit poslední vstupenky do kotle domácích, tradiční pokladny před výkopem nebudou otevřeny. „Pokladny z tohoto důvodu nebudou v den zápasu otevřeny,“ sdělil tiskový mluvčí jihočeského klubu Michal Průcha.

Dle předběžných zpráv z Letné bude do posledního volného místa zaplněný také hostující sektor Sparty, s tím budou v neděli souviset také bezpečnostní opatření.

Dynamo si pro fanoušky nedělního duelu připravilo několik novinek. O nich vás samozřejmě ještě budeme informovat.