Dynamo v sobotní generálce na start FORTUNA:LIGY hostí Viktorii Žižkov. Vstupné na utkání bude zdarma. Předprodej vstupenek na ligovou premiéru s Opavou pak bude zahájen ve středu 10. července, na druhé domácí utkání se Spartou pak v úterý 16. července. Vždy od 13 do 18 hodin.

Sobotní utkání Dynama na Střeleckém ostrově s Viktorií Žižkov začne v 16.30 hodin. Vstupné na utkání bude zdarma. Otevřeny budou tribuny Sever, Západ a Jih. Tribuna Východ zůstane uzavřena. Vstoupit do stadionu tak bude možné 2 vchody. První je u hlavní pokladny z ulice E. Pittera a druhý mezi tribunami Západ a Sever (od „řeky“). Vjezd do areálu stadionu je na povolení SK Dynamo. Návštěvníci mohou využít volně přístupné parkoviště od ulice Boženy Němcové.

Předprodej vstupenek

Fotbalová FORTUNA:LIGA zatím zná termíny pro první tři kola. Dynamo v 1. kole v neděli 14. července přivítá Opavu, ve 3. kole pak v pondělí 29. července pražskou Spartu.

Předprodej vstupenek na Opavu bude zahájen ve středu 10. července a bude probíhat na sekretariátu SK Dynamo (v útrobách tribuny Sever). Na Spartu pak v úterý 16. července a bude probíhat na pokladně Východ (od parkoviště z ulice Boženy Němcové). Časy prodeje jsou pokaždé od 13 do 18 hodin.

Předprodej na další zápasy bude zahájen později. Po upřesnění hracího dne na základě požadavku televizních společností.

Ve stejné termíny bude vždy také zahájen předprodej na www.cbsystem.cz

ZÁKLADNÍ CENATOP SOUPEŘI
VSTUPENKA STANDARD150 Kč200 Kč
VSTUPENKA DĚTSKÁ70 Kč100 Kč
VSTUPENKA RODINA 1+2250 Kč350 Kč
VSTUPENKA RODINA 2+2350 Kč500 Kč
ZTP/PZDARMAZDARMA
DĚTI DO 6 LETZDARMAZDARMA

  • TOP soupeři: Slavia Praha, Viktoria Plzeň, Sparta Praha, Baník Ostrava.
  • Dětská vstupenka je určena pro fanoušky, kterým nebylo v době nákupu více než 15 let.
  • Děti do šesti let mají nárok na vstup zdarma bez nároku na místo k sezení.
  • Rodinná vstupenka není povinně vázaná na místo na Rodinné tribuně. Vstupenky pro rodinu je možné koupit kamkoliv (podmínkou jsou pouze místa vedle sebe).
  • Držitel průkazu ZTP/P má nárok na vstupenku zdarma včetně jednoho doprovodu.


Sektorové rozložení stadionu