S týmem už se připravoval delší dobu, ale musel počkat, až se vyřídí veškeré detaily odchodu z Maďarska. V neděli naskočil Michael Rabušic poprvé v dresu Dynama, když v průběhu utkání střídal. Premiéra to byla povedená, protože výhru 2:0 podpořil vstřelenou brankou.

Co jste říkal debutu v dresu Dynama, který jste oslavil vítězstvím i vstřelenou brankou?
Musím kluky pochválit, jak skvěle rozehráli celý zápas. Celé utkání odmakali a šli si za třemi body. Když si zapamatujeme, jak jsme hráli, tak budeme úspěšní. Byl jsem mile překvapen, jak mužstvo drží pohromadě. Síla týmu je opravdu velká, v závěru jsme Zlín prakticky k ničemu nepustili.

Jak jste se prodral ke gólové hlavičce?
Byl výborně rozehraný roh. Soupeř bránil zónově, takže jsem tam zůstal vlastně sám a dobře jsem to trefil. Zaplaťpánbůh, že se to ještě od brankáře odrazilo do brány. Útočníkovi vždy pomůže, když se v novém angažmá brzy trefí. Máme před sebou reprezentační přestávku, takže mohu kvalitně potrénovat a zlepšit se.

Byl jste připraven odehrát celé utkání?
Docela ano, uvidělo by se, kolik bych vydržel. Jsem typ útočníka, co jede neustále naplno. David Ledecký hrál výborně, odmakal to, takže jsem šel na hřiště, abych na jeho práci navázal. Vstřelená branka je navíc, je to odměna pro celý tým.

Kdy vás kontaktovalo Dynamo?
Čekal jsem na zajímavou nabídku ze zahraničí, která pořád nepřicházela. Ozval se mi tak trenér David Horejš, jeho nabídka mě oslovila. Přijel jsem a hned ten den jsme se domluvili na smlouvě. Bylo to rychlé, ale musel jsem čekat na papíry z Maďarska, takže jsem nemohl nastoupit do pohárového utkání.