Fotbalisté Dynama pod vedením Davida Horejše zahájili přípravu na novou sezonu. Tým doznal během letního volna celé řady změn a Jihočeši se tak na novou sezonu začali chystat s pozměněným kádrem.

Bezprostředně po skončení loňské sezony klub oznámil, že se dohodl na dvouleté smlouvě se zkušeným útočníkem Michalem Škodou. Ten prožil mimořádnou sezonu v Mladé Boleslavi, za kterou nastřílel úctyhodných deset branek.

Na prvním tréninku Dynama se hlásil také Patrik Hellebrand, ten bude na jihu Čech hostovat z mistrovské Slavie Praha. Loňský rok hrál za Opavu a Slovácko, na konto si připsal celkem 24 ligových startů. V dvaadvaceti letech má na kontě již 57 prvoligových startů.

Do přípravy se zapojili také z hostování se navrátivší Fortune Bassey (Vlašim) a Matěj Luksch (Liptovský Mikuláš). Dynamo dá v přípravě šanci také dvěma hráčům z Táborska - s týmem se připravuje brankář Šimon Pecháček a ofenzivně laděný Emmanuel Tolno.

O svou šanci v prvním týmu zabojují také mladíci z dorostu Jan Vítovec a Dominik Mašek, kteří se připojili k Jakubu Kousalovi, který s prvním mužstvem trénoval již v loňské sezoně.

Již v závěru loňské sezony bylo jisté, že kádr A-týmu opustí hráči, kteří byli v Dynamu na hostování z jiných klubů. Své působení na jihu Čech tak ukončili plzeňští Marko Alvir a Ubong Ekpai. Hostování skončilo také Filipu Havelkovi, který se hlásil zpět na Letné.

Poslední zápas profesionální kariéry odehrál také Jiří Kladrubský, který se ale okamžitě zapojil do struktur klubu, kde bude vykonávat pozici hrajícího asistenta trenéra v B-týmu. Své působení v Dynamu ukončil také po skončení smlouvy brankář Jaroslav Drobný.

Do přípravy A-týmu nenastoupil ani Miloš Kopečný, který dostal od klubu svolení hledat si nové angažmá. Na zkoušku do Teplic se vydal útočník David Ledecký a své působení v Dynamu ukončili také Lukáš Jánošík a Karol Mészáros, kteří se rozhodli s klubem rozvázat své smlouvy.