Před koncem právě probíhajícího ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY pracuje vedení Dynama na kádru pro novou sezonu. V průběhu tohoto týdne svou budoucnost v největším jihočeském klubu podpisem potvrdily tři důležité osobnosti týmu - trenér David Horejš, stoper Lukáš Havel a útočník David Ledecký.

Jednačtyřicetiletý David Horejš ukončil fotbalovou kariéru v roce 2012 a prakticky hned začal trénovat v akademii Dynama. Nejprve trénoval žáky a poté ligový starší dorost. Od roku 2015 byl pak asistentem trenéra Františka Cipra u druholigového A-týmu a v polovině října téhož roku převzal kormidlo jako hlavní kouč. Na lavičce prvního mužstva má na kontě aktuálně již více než sto ligových zápasů a nyní dostal od vedení klubu nový tříletý kontrakt.

Lukáš Havel (22 let) je ryzím odchovancem Dynama. Během své kariéry jen krátce hostoval v Písku a Roudném, jinak celou svojí kariéru hraje za budějovický tým. Během posledních dvou sezon se postupně vypracoval do pozice klíčového hráče defenzivy, který dokáže být i hodně produktivní. V loňské sezoně vstřelil čtyři druholigové góly, letos má na své kontě dokonce šest zásahů. Spolehlivě kvalitní výkony vynesly Lukáši Havlovi smlouvu do roku 2022.

O střeleckých schopnostech Davida Ledeckého (25 let) dlouhodobě nikdo nepochyboval. Přesto bylo faktem, že rodák z Brandýsa nad Labem nevstřelil v soutěžním ročníku 2017/18 během svého angažmá v Polsku ani jeden gól a bylo tak otázkou, jak se mu bude dařit v letošní sezoně. Právě David Ledecký se stal velmi rychle symbolem skvělé budějovické jízdy letošním ročníkem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Na podzim nastoupil do čtrnácti zápasů a zaznamenal deset branek. Na jaře pak zatím v dosavadních devíti kolech přidal dalších šest zásahů a s velkým náskokem je tak nejlepším střelcem soutěže. Také on dostal od Dynama novou smlouvu do roku 2022.