V letní přestávce nezaháleli jen fotbalisté Dynama, napilno měl s přípravami na novou sezonu celý sekretariát. Atraktivitu domácí premiéry přidal tahák proti pražské Spartě, který bývá právem označován jako zápas roku. Marketingové oddělení klubu připravilo pro návštěvníky fotbalového stadionu na Střeleckém ostrově několik novinek.

Útulný stánek Dynama je nyní pokrytý bezdrátovým připojením k internetu. Ve spolupráci s firmou Starnet, s.r.o., jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů internetového připojení a dalších datových služeb v České republice, mohou fanoušci zdarma surfovat na internetu neomezenou dobu. Wifi síť na stadionu najdou pod názvem STARNET-WIFI FREE Dynamo.

Kdo si hraje, nezlobí. Povyš zážitky ze svého pobytu venku na novou úroveň. Diváci si mohou stáhnout mobilní aplikaci iHřiště, aktivují bluetooth a za hlavní tribunou a VIP stanem vyhledají místa, kde se jim objeví interaktivní kvíz s osmi otázkami o prvoligovém A-týmu.

Zápasový bulletin Dynamák změnil design, je o čtyři strany silnější a slosovatelný. Zajímavosti z klubu, letní události, představení posil do nové sezony a také plakát legendárního Viktora Lávičky, člena Síně slávy SK Dynamo. To vše najdete v prvním letošním čísle zpravodaje, jehož cena stále činí 30 korun. Po utkání bude vylosován výherce, který obdrží originální dres jím vybraného hráče Dynama.

K dalším novinkám marketingového oddělení patří připravovaný živý přenos na LED obrazovce během zápasu. Stadion byl v posledních dnech vyzdoben portréty legendárních plejerů v černobílém dresu. Dynamo si samo zajišťuje provoz cateringu, kompletní výtěžek z prodeje jde na podporu klubu a Akademie.

To však není z novinek zdaleka vše, ostatní uvidíte na vlastní oči přímo na stadionu. A protože je nedělní střetnutí beznadějně vyprodané, doporučujeme fanouškům, aby dorazili na Střelecký ostrov minimálně s půlhodinovým předstihem.