Na začátku roku 2013 si klub SK Dynamo České Budějovice pro své příznivce připravil velice zajímavou novinku. Ve středu 2. ledna totiž spouští zbrusu nový internetový fanshop, kde fanoušci naleznou kompletní sortiment všech suvenýrů a propagačních předmětů klubu!

Fotbalový klub SK Dynamo se snaží neustále se svými fanoušky komunikovat a spolupracovat a samozřejmě si uvědomoval, že dosavadní internetový fanshop nebyl zcela ideální. Chyběla mu přehlednost a také dnes již standardní základní funkce běžných internetových obchodů. To vše by se mělo od dnešního dne změnit. "Jsem moc rád, že se nám podařilo spuštění nového webu dotáhnout do úspěšného konce. Chtěli jsme, aby vzhledově vypadal podobně jako klubový web, což se nám určitě podařilo," říká obchodní a marketingový manažer Dynama Radim Šupka.

Nový fanshop nabízí řadu vylepšených funkcí, které ocení jak fanoušci klubu, tak správci samotného eshopu. Klub si pro své fanoušky zároveň okamžitě připravil dvě zajímavé akce. První akce je trvalá a spočívá v tom, že při objednávce nad 2.000 Kč nebudou muset zákazníci platit poštovné. Speciální měsíční akcí, která je spojena se spuštěním nového webu, je skutečnost, že na všechny objednávky realizované do 31. ledna dostanou zákazníci 10% slevu, která bude odečtena od ceny celkové objednávky!

Spuštěním nového webu ale samozřejmě práce na nové fanshopu nepřestávají. "Budeme dělat vše pro to, abychom i nadále rozšiřovali sortiment našeho obchodu. Pevně také věříme, že díky novému designu se zvýší zájem fanoušků o nabízené zboží," dodává Radim Šupka. V současné chvíli je ve fanshopu k dispozici více než šest desítek produktů a jejich počet by se měl v následujících týdnech a měsících dále zvyšovat.

Do fanshopu můžete vstoupit přes odkaz v hlavním menu našeho klubu (sekce Fanoušci, odkaz Fanshop) a nebo přímým zadáním adresy http://fanshop.dynamocb.cz/. Některé funkce nového fanshopu se pochopitelně jen těžko zkoušejí v testovacím provozu, proto budeme rádi, když nás na případné nedostatky upozorníte na emailovou adresu astrouha@dynamocb.cz. Děkujeme!