Druhá tisková konference se ve středu konala s novým partnerem klubu, společností Cara Plasma, která bude podporovat Dynamo v nadcházející sezoně a věří, že spolupráce bude pokračovat i v dalších letech.
Nový partner

Partnerství mezi oběma kluby oficiálně odstartovalo ve středu. „Spolupráce se sportovním klubem pro nás není novinkou. Hledali jsme partnera v jižních Čechách a Dynamo bylo jasnou volbou. S panem doktorem jsme se domluvili velice rychle," uvedl na tiskové konferenci jednatel firmy Roman Jakoubek.

Z dohody má radost také předseda představenstva JUDr. Vladimír Koubek. „Jsem velmi rád, že se nám podařilo získat nového obchodního partnera. Společnosti poskytneme veškeré sportovní i mediální možnosti, které máme."

Spolupráce se projeví už při prvním zápase s Teplicemi, kdy všichni fanoušci obdrží kupon, který jim zajistí zvýšení odměny za první tři odběry krevní plazmy o 300 korun. Vouchery se poté budou dávat automaticky k permicím na celou sezonu. #darujsdynamem je oficiálním hashtagem spolupráce a řídit se bude mottem: Dynamo pomáhá zachraňovat lidské životy.

Darování krevní plazmy je nedílnou součástí léčby pacientů s poruchami imunitního systému, onkologickými obtížemi nebo po vážných úrazech. Pro vývoj léků, které pomáhají takto zasaženým lidem, je naprosto klíčová.

Společnost Cara Plasma s. r. o. vznikla v dubnu 2013 jako česká rodinná firma. V Praze vybudovala nejmodernější centrum pro odběr krevní plazmy a zařadila se mezi desítku nejlepších v Evropě. Prvního dárce přivítala v pražské pobočce 11. 9. 2013. Od té doby otevřela další dárcovská centra. Vedle Prahy společnost najdete i v Jihlavě, Brně, Břeclavi a nově Českých Budějovicích. Jak společnost rostla, našla silného partnera pro svůj další rozvoj. Dnes je Cara Plasma součástí německého holdingu.

Veškeré informace o společnosti Cara Plasma naleznete na webu www.caraplasma.cz