Dynamo České Budějovice nejsou pouze fotbalisté, kteří nastupují přímo v černobílém dresu. Prvoligový tým z jihu Čech má hned několik hráčů, kteří se do kádru A nebo B týmu nevešli a nastupují tak v jiných týmech. Dynamo tradičně spolupracuje s dalšími týmy z jihu Čech a například v Tatranu Prachatice hostuje z Českých Budějovic hned pět fotbalistů. O víkendových zápasech byl nejvíce vidět Martin Smíšek, který se mohl radovat z vítězství Prachatic nad Hradcem Králové.

I. LIGA
Ivo SVOBODA
(Drnovice)
V dresu Drnovic odehrál na hřišti Příbrami 61 minut. Po většinu utkání se týmu nedařilo, a tak se ani on výrazněji neprosazoval. Deník Sport ho stejně jako většinu jeho spoluhráčů ohodnotil nízkou známkou 4. Utkání nakonec skončilo 2:1 pro Drnovice, když se dvakrát před koncem trefil Radim Holub - tou dobou již Svoboda na hrací ploše nebyl.
Statistika sezony: 8 zápasů, 512 minut, 0 gólů, 1 ŽK

II. LIGA
Martin SMÍŠEK
(Tatran Prachatice)
Prachatice po dlouhé době ve druhé lize vyhráli (Hradec Králové 2:1), Martin byl u toho a během utkání byl hodně vidět. První příležitost vytvořil pro kanonýra Mrkvičku již po deseti vteřinách hry. Ve 23. minutě utkání spálil velkou gólovou šanci, když se po přihrávce Mašáta řítil sám na branku Hradce – gólman Podhájským ale včasným vyběhnutím se štěstím zachránil. Na začátku druhého poločasu přiťukával míč do skrumáže ve vápně, odkud se balon odrazil na tyč Podhájského branky. Tři minuty před koncem utkání vyslal do velké šance Mrkvičku, jehož tvrdou střelu brankář hostů vychytal. V průběhu utkání uviděl Martin žlutou kartu, v poslední minutě ho vystřídal záložník Ludačka.

Michal MAŠÁT (Tatran Prachatice)
V zápase s Hradcem Králové absolvoval na levém kraji zálohy celé utkání. Blýskl se především ve 23. minutě, kdy do jasné gólové příležitosti vyslal Smíška.

Miloslav PENNER (Tatran Prachatice)
Ve středu obrany odehrál v zápase s Hradcem Králové celých 90 minut. Dobře hrající obranu Prachatic hosté příliš neprověřili. Jediná branka Hradce padla po rychlém protiútoku…

Roman PIVOŇKA (Tatran Prachatice)
Ve stoperské dvojici s Miloslavem Pennerem odehrál celé utkání. Do statistik si připsal žlutou kartu.

Zdeněk KŘÍŽEK (Tatran Prachatice)
Během utkání se na hrací ploše neobjevil.

ČFL
Lukáš BEER (Střížkov – ČFL)
Mladý útočník, který kvůli studiu hostuje v pražském Střížkově nastoupil v zápase proti Varnsdorfu na levém kraji obrany. Nic to nezměnilo na tom, že jeho mužstvo prohrálo díky brance v 89. minutě 2:3.

Filip ŠAFRÁNEK (Strakonice)
Na pravé straně zálohy odehrál v dresu Strakonic celé utkání. Nijak výrazněji se neprosadil a nedokázal ani zabránit třem obdrženým brankám. V průběhu utkání viděl žlutou kartu.