V zahraničních ligách si zahrál pouze Martin Vozábal, který v zápase s Panionisem Atény odehrál celý zápas a gólovou přihrávkou se podílel na vysokém vítězství 3:0. Za Panionios nenastoupil Jaroslav Drobný, který se zotavuje po plánovaném chirurgickém zákroku. V první lize odehrál celý zápas proti Mladé Boleslavi Miloslav Penner a ve dvojutkání Prachatic si nejvíce zahrál levonohý záložník Jiří Pravda.
ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)
Martin Vozábal (Škoda Xanthi /Řecko/)
Martin Vozábal odehrál druhé celé utkání v dresu řeckého Xanthi v zápase proti Panionisu Athény. Fotbalisté Škody potvrdili letošní dobrou formu a zvítězili hladce 3:0, když si právě Vozábal připsal u třetí branky gólovou asistenci. I díky němu se tak Xanthi vrátilo na čtvrté místo tabulky zajišťující účast v poháru UEFA. Panionisu patří desátá příčka tabulky.
Statistiky: 9 zápasů - 330 minut - 1 žlutá karet

Jaroslav Drobný (Panionios Atény /Řecko/)
Do utkání s Xanthi nenastoupil, protože se v minulé reprezentační přestávce podrobil plánovanému chirurgickému zákroku menisku. Podle informací z Řecka by měl být již o víkendu k dispozici.
Statistika: 20 zápasů - 1863 minut - 1 žlutá karta

Miroslav Seman
(Nea Salamis /Kypr/)
Kyperská liga měla o víkendu volno a nehrálo se.
Statistiky: 23 zápasů - 2070 minut - 1 žlutá karty

I. LIGA
Miloslav PENNER
(Příbram)
V dresu Marily Příbram odehrál další celé utkání a spolu se svým týmem se mohl radovat z bezbrankové remízy na hřišti Mladé Boleslavi.
Statistika: 6 zápasy - 540 minut - 2 žluté karty

II. LIGA
Stanislav ROŽBOUD
(Tatran Prachatice)
Ve čtvrtečním utkání proti Ústí (1:1) odehrál celých 90 minut. V jeho průběhu ale dostal žlutou kartu, která znamenala stop pro následující zápas v Olomouci proti místní rezervě (0:2).

Jiří PRAVDA (Tatran Prachatice)
Na levé straně zálohy odehrál proti Ústí nad Labem přesně hodinu a poté ho vystřídal Grombíř, v nepovedeném zápase v Olomouci ho stejný hráč střídal v 79. minutě.

Zdeněk KŘÍŽEK (Tatran Prachatice)
V zápase s Ústím i Olomoucí B dostal přednost Petr Holec

Aleš MATOUŠEK (Tatran Prachatice)
Po delším zranění se v sestavě Prachatic objevil až ve druhém zápase s Olomoucí B, na pravém kraji zálohy odehrál 40. minut.