Ve víkendových zápasech Platan Cupu opět oba celky Dynama naplno bodovaly. Dorostenci nejprve porazili Milevsko 2:1 a následně pak rezervní tým rozstřílel Strakonice 5:0. Za béčko se dvakrát do střelecké listiny zapsali Nekvinda a Timm, jeden gól přidal Kučera.

SK Strakonice 1908 - SK Dynamo Č. Budějovice B 0:5 (0:2)
Branky: 18. a 23. Nekvinda, 80. a 82. Timm, 88. Kučera
Rozhodčí: Průcha - Urban, Řezáč

Sestava Dynama B: Varyš (70. Hulík) - Laurinc, Bakala, Tischler, Mrva - Pouzar, Mašát, Dobal, Jasanský - Kučera, Nekvinda.
Střídali: Kalášek, Plichta, Pliška, Timm.

V sestavě Dynama se objevili hráči prvního mužstva Laurinc, Mrva a Jasanský a to se na hře výrazně projevilo. Po několika úvodních šancích se jako první do střelecké listiny zapsal Nekvinda, jenž proměnil přihrávku Dobala. O pět minut později opět Nekvinda zvyšoval již na 2:0, tentokrát využil přesného centru Kučery. Ve druhém poločase se do hry dostali i domácí hráči Strakonic, bránu Varyše a následně Hulíka ale ohrozit nedokázali. Naopak v poslední desetiminutovce třikrát skórovalo béčko Dynama, dvě branky vstřelil nováček týmu Timm a jeden gól přidal také Kučera.

8.   Milevsko    1 2 4   6:13   5

O vítězi turnaje se rozhodne až příští sobotu. Pokud Písek zvítězí nad Prachaticemi, tak se stane vítězem turnaje. Po tomto kole je zatím v čele Dynamo Č. Budějovice B, které má 15 bodů, na druhém místě Písek s 12 body a třetí pozici okupuje Sezimovo Ústí s 12 body. V odloženém kole příští sobotu hrají Písek - Prachatice, Sez. Ústí - Příbram B.