Kromě účinkování ve FORTUNA:LIZE má Dynamo nabitý program i v další soutěži. Letos už Jihočeši přešli v MOL Cupu přes divizní Sedlčany a druholigovou Duklu Praha, v dalším kole ale narazí na o dost těžšího soupeře. Proti Sigmě Olomouc bude hrát Dynamo v úterý 23. listopadu od 16:00. V článku naleznete také nové podmínky pro vstup na stadion.

Dynamo má v letošní sezoně slušnou formu. V tabulce české nejvyšší soutěže mu patří skvělé sedmé místo, se kterým jsou fanoušci i celý klub z jihu Čech spokojení. České Budějovice pomalu nakukují do skupiny o titul, od kterého je dělí pouhé dva body. Fotbalistů v černobílých dresech se ale nedaří jen ve FORTUNA:LIZE.

Všechny překážky zatím Dynamo dokázalo v MOL Cupu přeskočit. Poslední čtyři ročníky? Dynamo postoupilo, stejně jako letos, přes první a druhé kolo, v tom třetím mu ale vždy vystavil stopku prvoligový soupeř. V sezoně 2020/21 to byl Liberec, o rok dříve Sparta a v ročníku 2018/19 výběr Bohemians, se kterými Jihočeši neuspěli v sobotním ligovém utkání.

České Budějovice budou chtít pohárovou bilanci z posledních let vylepšit proti Olomouci. S tou se pravidelně potkávají v lize, v programech MOL Cupu ale bude tento zápas figurovat premiérově. Dynamo na Sigmu umí a naposledy s ní prohrálo v roce 2017. Od té doby dvakrát vyhráli Jihočeši a třikrát se zrodila remíza.

Olomouc loni vypadla až ve čtvrtfinále s pražskou Slavií a minimálně na stejný level se chce dostat i letos. První dvě kola zvládla, porazila Uničov i druholigovou Vlašim. Jak už bylo řečeno, Moravané přijedou na Střelecký ostrov 23. listopadu a zápas začne v 16:00.

„K tomuto termínu se došlo po vzájemné dohodě se Sigmou Olomouc a k úpravě již nedojde. Věděli jsme, že se v daném termínu hraje i hokej, ale zase na druhou stranu je celá řada fanoušků Dynama, která by se na stadion kvůli pracovním povinnostem dříve než v 16 hodin nedostala, takže je to takový kompromis. Původně navrhovaný středeční termín se musel změnit, protože další domácí utkání Dynama proti Slovácku bylo nalosováno už na sobotu 27. listopadu od 15. hodiny,“ uvedl marketingový specialista Milan Džuba.

Vstupenky

Vstupenky, které se prodávají ve dvou cenových hladinách – dospělý (100 Kč) a dítě 7 - 15 let (50 Kč), můžete kupovat online přes web www.ticketlive.cz a poté i před samotným zápasem na pokladně. Děti do šesti let mají vstup zdarma a nepotřebují ke vstupu na stadion vstupenku. A stejně tak i permanentkáři, kteří mají vstup na utkání MOL Cupu zdarma.