Ve 33. kole FORTUNA:LIGY se Dynamo naposledy v sezoně představí na domácím stadionu a loučit se bude nejen s fanoušky, ale i se dvěma odchovanci. Nedělní duel se Slováckem totiž bude posledním utkáním na Střeleckém ostrově pro Jaroslava Drobného a Jiřího Kladrubského. Úvodní výkop je naplánován na 17:00.

SK Dynamo ČB
www.dynamocb.cz

1 FC Slovácko
www.fcslovacko.cz
11. místo (38 bodů)
Postavení v tabulce
4. místo (57 bodů)
32:44
Skóre
55:33
Čolić (8)
Nejlepší střelec
Kliment (10)
Javorek, Čolić (4)
Nejvíce asistencí
Sadílek (8)
Teplice - Dynamo 2:0
Poslední zápas
Slovácko - Bohemians 1:1
PVVPR
Forma
RVPPV

1. FC Slovácko

Jednu z nejúspěšnějších sezon v historii prožívají fotbalisté Slovácka. S předstihem si zajistili postup do evropských pohárů, na čemž už nemohou poslední dvě kola nic změnit. Ačkoliv ještě nemají čtvrté místo jisté, díky výsledkům z MOL Cupu je o postup do kvalifikace Evropské konferenční ligy nemůže nic připravit.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je Lukáš Sadílek, který už nasázel pět branek a přidal devět přihrávek, což z něho dělá krále asistencí v celé lize. Střelecky se nejlépe daří Janu Klimentovi, o kterého zřejmě bude po sezoně velký zájem mezi jinými kluby.

Připravené akce na utkání

Kromě rozlučky Jiřího Kladrubského a Jaroslava Drobného je na nedělní utkání připraveno pro fanoušky hned několik akcí. Pro všechny bude k dispozici také tradiční Dynamák s poukazem na 20% slevu od společnosti Philco, otevřen bude stánek s fanshopem. Diváci se mohou těšit také na akci s rodinným areálem Lipno nebo na dynamácké sušenky.

Trenér David Horejš před utkáním se Slováckem:
„Do konce sezony zbývají už jenom dvě kola, ve kterých chceme uspět. V Teplicích jsme se trápili ve finální fázi, což je věc, kterou musíme zlepšit, pokud chceme proti silnému soupeři uspět. Slovácko prožívá skvělou sezonu, s předstihem si zajistilo postup do evropských pohárů, takže nás čeká opravdu těžký soupeř."

Poslední vzájemné utkání – 30. 1. 2021:
1. FC Slovácko - SK Dynamo ČB 0:0
ŽK: Petržela - Talovierov. Rozhodčí: Zelinka – Caletka, Mikeska.
Sestava Slovácka: Nemrava – Reinberk, Mich. Kadlec, S. Hofmann, Kalabiška – Navrátil (90. Divíšek), Havlík, L. Sadílek, Jurečka (74. Kubala) – Kohút (57. M. Petržela) – Kliment.
Sestava Dynama: Vorel – Čolić, Králik, Talovierov, P. Novák – Čavoš, Javorek – Ekpai (64. Mészáros), Alvir (90. L. Havel), Mršić – Brandner (86. Ledecký).

Utkání 33. kola FORTUNA:LIGY začíná v neděli v 17:00 na Střeleckém ostrově a vy jej můžete zde sledovat v online reportáži. Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Julínek, na čarách mu budou jako asistenti pomáhat Marek Podaný a Petr Antoníček.