Pětadvacetiletý ofenzivní univerzál, který však může zaskočit i na beku, odchází na půlroční hostování do Táborska. Lukáš Pouček i přes povedenou letní přípravu nedostával v Dynamu tolik prostoru, a tak zamířil k Jordánu.

Lukáš Pouček se narodil v Mladé Boleslavi, ale fotbalově vyrůstal v pražské Spartě. V letenském dresu prošel několik mládežnických kategorií, do prvního týmu se ale neprosadil a odešel hostovat do Pardubic. Po jedné sezoně se stěhoval do Baníku Sokolov, kde patřil k hráčům základní sestavy a odehrál přes padesát utkání během dvou soutěžních ročníků. Před svým příchodem do Dynama hájil dres druholigového Ústí nad Labem.

Na jihu Čech se ve své první sezoně příliš neprosadil. V letní přípravě zářil a byl nejlepším střelcem Dynama. V nabité konkurenci se zkraje sezony však do sestavy příliš nedostával. Nastoupil sice do pěti ze šesti zápasů, odehrál však jen 159 minut. Většinu z nich v prvních dvou duelech, kdy naskočil v základu. Pouček absolvoval také oba pohárové zápasy.

Větší herní prostor by mohl fotbalista s devítkou na zádech dostávat v Táborsku. Lukáš Pouček by si svoji premiéru v dresu ševců mohl odbýt v neděli v domácím duelu proti Chrudimi. Pětadvacetiletý útočník by se měl na Střeleckém ostrově hlásit během zimní přestávky, kdy mu skončí hostování v Táborsku.