Áčko má kvůli reprezentační pauze volno, nehraje ani devatenáctka a sedmnáctka, B-tým ale už za pár hodin čeká zápas s Povltavskou FA. Změna se ho ale týká také. Připomínáme všem, že místo neděle se hraje už v sobotu od 13:30 na Složišti. Původně se měl zápas konat na půdě celku vzdáleného zhruba 30 kilometrů od Prahy, podmáčené hřiště ale plány narušilo.

Reprezentační pauza fotbalový program v České republice mírně změnila. A-tým Dynama bude hrát až příští týden v Ostravě, České fotbalové ligy, tedy třetí nejvyšší soutěže v republice, se ale žádný volno nedotkne. Přesto došlo v případě utkání B-týmu proti Povltavské FA ke změně.

Svěřenci kouče Dušana Žmolíka měli původně vyzvat klub z oblasti jihozápadně od hlavního města, kvůli špatnému stavu hřiště se ale utkání 8. kola přesune na Složiště. Hrát se bude už dnes, tedy v sobotu 24. září od 13:30!

B-týmu patří po domácí prohře s Vltavínem v tabulce 13. pozice a souboj s Povltavskou FA bude představovat další důležitý okamžik sezony. Zápas proti poslednímu celku bude druhým domácím v řadě, poté čekají Dynamo na domácím hřišti ještě další dvě utkání.