Legendární Karel Poborský nedávno oslavil své 45. narozeniny. Fanoušci a příznivci Dynama při utkání s Baníkem Ostrava mohou slavit společně s ním. Kdo na zápas přijde v dresu Karla Poborského kteréhokoliv z klubů, ve kterém během své kariéry působil, může získat výjimečné zážitky. Fanoušci oblečení do dresu Karla Poborského mu budou moci před utkáním osobně pogratulovat a o přestávce si pak zasoutěžit. Ten fanoušek, který co nejlépe na trávníku napodobí Poborského lob, získá podepsaný dres.

Karel Poborský patří mezi ikony nejen českobudějovického, ale celého českého fotbalu. Fotbalové Dynamo se mu rozhodlo k nedávným 45. narozeninám pogratulovat při utkání s Baníkem Ostrava, do čehož se zapojili také fanoušci. Karel Poborský před utkáním převezme dres Dynama originálně podepsaný právě od samotných příznivců.

A fanoušci kromě podpisů budou moci dres i osobně předat. Stačí přijít v dresu Karla Poborského deset minut před začátkem utkání k tunelu pro nástup hráčů pod hlavní tribunou. Příznivci oblečení „ve stylu Karel Poborský“ pak přímo na trávníku pogratulují skutečnému Karlu Poborskému osobně.

O další trikot, tentokrát podepsaný od Karla Poborského, si pak fanoušci zasoutěží v poločasové přestávce. Tři soutěžící si to rozdají v překonání brankáře lobem, tak jak to Karel Poborský předvedl na Euro 96 proti Portugalsku. Nominace do soutěže je jednoduchá – stačí opět přijít před začátkem přestávky v dresu Karla Poborského k tunelu pro nástup hráčů. První tři příchozí si zalobují!

Utkání SK Dynamo České Budějovice – FC Baník Ostrava se hraje ve čtvrtek 20. dubna 2017 od 17 hodin na Střeleckém ostrově.