O víkendu se fotbalisté Dynama střetnou ve velice prestižním utkání s pražskou Slavií, o zápas je velký divácký zájem. Všichni, kdo v neděli dorazí na Střelecký ostrov, se mohou těšit na doprovodný program a řadu akcí.

Akce při utkání

Znovu si příznivci poslechnou hudební skupinu. Předzápasový a poločasový program vyplní českokrumlovská kapela HRAJETO, která bude hrát za hlavní tribunou různé styly písní.

Pro fanoušky bude připraven stánek společnosti Cara Plasma, u které se můžete zaregistrovat a darovat krevní plazmu. Kromě toho nabídne soutěž, ve které se bude hrát o podepsaný dres domácího týmu nebo zápasový míč Adidas.

Za tribunou Východ můžou fanoušci navštívit dynamácký fanshop ve zbrusu novém designu a hned vedle něj najdou v neděli taky fotokoutek od agentury Duhovka, odkud si můžou odnést na památku stylovou fotografii.

V provozu bude rovněž Rodinná tribuna s nafukovací atrakcí, malováním na obličej a nebo možností vyzkoušet herní konzole s hrou FIFA 22.

Posledním doplňkem nedělního svátečního duelu bude osobní účast lišáka Foxe, maskota z partnerského Rodinného areálu na Lipně!

Vstupenky

Vstupenky, které se prodávají ve dvou cenových hladinách - dospělý (300 Kč) a dítě 7 - 15 let (100 Kč), stále můžete kupovat online přes web www.ticketlive.cz. Děti do šesti let mají vstup zdarma a nepotřebují ke vstupu na stadion vstupenku.

Důležité je, jaké podmínky musí splňovat všichni návštěvníci ligových zápasů. Po celou dobu utkání je povinnost mít v prostorech stadionu nasazený respirátor třídy FFP2 nebo KN95.

Při vstupu na stadion se fanoušci musí navíc prokázat elektronickým či písemným potvrzením o splnění jedné z níže uvedených podmínek:
- Negativní POC antigenní test ne starší 72 hod
- Negativní PCR test ne starší 7 dní (u dětí do 6 let věku není testování požadováno)
- Nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky (v případě jednodávkového schématu pak 14 dní od aplikace)
- Do 180 dní od prodělání onemocnění COVID 19

Pro fanoušky bude k dispozici mobilní testovací centrum za východní tribunou, kde bude od 13 hodin probíhat antigenní testování.