Ačkoliv letošní sezona ještě zcela neskončila a přesná podoba příštího ročníku nejvyšší tuzemské soutěže kvůli tomu ještě není zcela jasná, fotbalové Dynamo České Budějovice už pro své fanoušky plánuje prodej permanentních vstupenek na nadcházející ročník FORTUNA:LIGY. Prodej permanentních vstupenek začne nejdříve v pondělí 27. července 2020.

„Moc nás těší a vážíme si toho, že se naši fanoušci už ptají na možnost zakoupení permanentních vstupenek na nadcházející ročník. Teprve tento pátek ale zasedne Ligová fotbalová asociace, která by měla nastínit, jak dopadne letošní ročník boje o záchranu a tím určí i podobu a termíny soutěže pro další období. Až poté budeme moci stanovit definitivní ceny permanentních vstupenek na další ročník první ligy,“ vysvětluje tiskový mluvčí Dynama Aleš Strouha.

Už teď je ale jasný harmonogram prodeje permanentních vstupenek. Od pondělí 27. července budou mít možnost obnovit svou rezervaci držitelé celosezonních karet z aktuální sezony, kterých bylo na dva tisíce. Vybírat a potvrzovat své oblíbené místo budou moci po celé dva týdny. Od 10. srpna pak odstartuje prodej permanentek na všechna zbylá místa na stadionu. Ceny a všechny další podrobnosti ohledně vstupného klub zveřejní na svém webu hned, jak bude jasná podoba soutěže v sezoně 2020/2021.