Profesionální trenér mládeže klubu SK Dynamo Tomáš Maruška opět vyrazil s hráči ligového A-týmu na ukázkový trénink jednoho z jihočeských měst. Tentokrát to bylo ve středu 2. prosince 2009 se Zdeňkem Ondráškem a Martinem Jasanským do Milevska.

„Kluci z kádru ligových fotbalistů A-týmu, Ondrajs i Jasy, se opět velmi dobře zapojili do samotného tréninku a s milevskými kluky si velmi dobře rozuměli. Všechny kluky celého mužstva mladších žáků klubu FC ZVVZ Milevsko musím pochválit. Velmi se snažili, velmi dobře se zapojovali do samotných cvičení, které byly pro hráče nové a byla z nich vidět radost z pohybu. Velká pochvala určitě patří i samotným trenérům těchto hráčů, kteří vytvořili výbornou partu se zájmem o fotbal a postupnými krůčky je učí novým fotbalovým věcem,“ zhodnotil celou akci pro náš web Tomáš Maruška.

Pokud budete mít zájem i Vy se svým mužstvem uspořádat takový trénink s návštěvou prvoligových fotbalistů ve Vašem klubu, domluvte si Vám vyhovující termín s Tomášem Maruškou na tel. čísle 724 277 377 nebo emailem na adrese tmaruska@dynamocb.cz. Právě trenéři mladších žáků využili tuto možnost a tímto způsobem si domluvili pro své mužstvo tréninkové zpestření s ligovými hráči. Proto neváhejte ani Vy!