Na rozdíl od FORTUNA:LIGY, která se hraje pouze o víkendech, se e:LIGA rozjela až zuřivým tempem. Během tří dnů odehráli reprezentanti Dynama hned dva zápasy. V tom prvním nestačili na Hradec Králové, v tom druhém se urodila remíza s Olomoucí.

Minulou neděli odstartoval čtvrtý ročník e:LIGY. Virtuální soutěže, které se účastní všechny týmy FORTUNA:LIGY. O slávu bojují s ovladači v ruce ve hře FIFA 23 také zástupci Českých Budějovic. OndrykK a Flepin už mají pouze v živé paměti první dva střety. A s výkony mohou být vcelku spokojení.

V první bitvě narazilo Dynamo na silný Hradec Králové, který ve dvou kolech získal šest bodů a jen o skóre je druhý za Libercem. Jak už plný počet bodů naznačuje, nad Dynamem hradečtí Votroci vyhráli. A to v poměru 3:1. „S favoritem jsme drželi krok,“ je rád OndrykK, který udělal při porážce onen jediný bod za výhru nad Ritzym. „Do odvet jsme šli po úvodních zápasech za stavu 1:1, ale zkušený FCMartin byl nad naše síly,“ komentuje jeden ze dvou hráčů v černobílém dresu.

Druhé kolo už dopadlo z pohledu obou borců o něco lépe. Proti Sigmě Olomouc se dařilo jak OndrykKovi, tak Flepinovi. Oba uhráli po jednom bodu, oba proti hráči jménem Johnnytaborak. Va6ek7 byl však proti triumfu Dynama. „Druhé kolo bylo velmi vyrovnané, ale oba jsme si vylámali zuby na Vaškovi a po remíze 2:2 jsme si body podělili,“ upřesňuje OndrykK. Jeho týmového parťáka mrzí zejména koncovka při nakonec prohraném souboji. „Mohli jsme brát tři body, ale dostal jsem gól v posledních minutách na 5:4,“ mrzí Flepina.

Celou e:LIGU teď čeká krátká pauza, kolo s pořadovým číslem 3 je pak na programu 13. prosince. Dynamo vyzve Pardubice, kterým zatím patří v tabulce po jedné prohře a jedné výhře deváté místo. České Budějovice jsou třinácté. Na kompletní rozlosování se můžete podívat zde.