Exhibiční utkání fotbalistů Dynama České Budějovice nad pětatřicet let proti hokejistům Motoru skončil jednoznačnou výhrou fotbalistů. Ti v domácím prostředí na Střeleckém ostrově soupeři nasázeli celkem třináct branek a pouze jednou inkasovali. Střelci odpoledne byli Martin Vozábal, Luboš Pecka a Kamil Tobiáš, kteří zaznamenali hattrick.

SK Dynamo ČB "35" - HC ČEZ Motor ČB 13:1 (5:1)
Branky: 6., 14., 73. Vozábal, 12., 60., 79. Pecka, 51., 81., 89. Tobiáš, 30., 84. Vlček, 25. Šíma, 63. Peterka - 33. Bárta
Sestava Dynama "35": Švantner - Lerch, Horejš, Hanousek, Peterka - Plocek, Vozábal, Otepka, Vlček - Šána, Pecka. Střídali: Šíma, Vodička, Frübauer, Tobiáš.
Sestava Motoru: 1. poločas: Straka - Škopek, Chmelíř, Vráblík, Ferebauer, Semrád, Kůdela, Prokeš, Bílek, Rob, Pašek, Bárta, Švec, Boháč, Vaniš. 2. poločas: Sailer - Šťastný, Turek, Šperger, Štrba, Bednařík, Bělohlav, Kučera, Vak, Rob st., Adam Kotalík, Sedláček.

I bez zraněného Karla Poborského začali fotbalisté Dynama velmi dobře a od úvodních minut bylo okamžitě jasné, kdo bude v utkání tahat za kratší konec provazu. Hokejisté Motoru se museli totiž prakticky od úvodního hvizdu bránit a ani to jim nepomohlo od velkého přídělu. Fotbalisté Dynama si Vozábalem a Peckou vytvořili v úvodní čtvrthodině luxusní tříbrankový náskok a také v dalších minutách přidávali další góly jak na běžícím pásu. Na straně Motoru se do velkých šancí sice dostal Švec, gólu se ale dočkal až v 33. minutě Jiří Bárta. Nic to ale neměnilo na tom, že se do kabin odcházelo ze stavu 5:1 pro Dynamo.

Zatímco fotbalisté Dynama si vystačili se čtyřmi pravidelně střídajícími hráči, hokejisté Motoru do druhého poločasu obměnili celou jedenáctku. Na hřišti se tak objevili například Petr Sailer, Stanislav Bednařík, Radek Bělohlav, Tomáš Vak nebo Luboš Rob starší. Dynamo v pohodovém tempu kontrolovalo vývoj utkání a postupně přidalo dalších osm branek. Spousta dalších šancí zůstala na obou stranách hřiště nevyužita a příchozí diváci si tak rozhodně přišli na své.