Během uplynulého víkendu sice ztratil starší ligový dorost proti Jihlavě, rázně za postupem do druhé ligy ale vykročilo béčko dorostu, které vyhrálo na hřišti Strakonic 0:7. Rekordního výsledku letošní sezony pak dosáhlo béčko mladšího dorostu, které vyhrálo nad stejným soupeřem 13:0!

Vysočina Jihlava U19 - SK Dynamo U19 3:1 (1:0)
Branky:
Funda
Sestava: Liška - Dvořák, Novotný R., J. Nemec, Malý - D. Němec, Tlustý, Šlehofer, Funda - Slavík, F. Němec
Martin Frantík (asistent trenéra): Odehráli jsme nepovedený zápas. V úvodu si Jihlava vynutila převahu a řadu standardních situací, z nichž vstřelila první gól. Potom se hra vyrovnala a Šlehofer nastřelil břevno z přímého kopu. Po změně stran se hrál vyrovnaný zápas, ale Jihlava trestala chyby v obraně. Naše obrana byla tentokrát velmi nedůsledná a hlavně středem jsme dostávali laciné góly. Vždy v situaci, kdy bylo na vyrovnání jsme neproměnili šance a soupeř z následného útoku vstřelil gól. Jediným kladem utkání byl start mladého Fundy (r.95), který dal v závěru pěkný gól.

Strakonice U19 - SK Dynamo U18 0:7 (0:0)
Branky:
Kabele, Vaněk, Staněk, Šergl, Jindra, Trnka z pen., M. Held
Sestava: Trnka, Kabele, Dudák, Novotný, J. Kodras (55. Jindra) - Radouch, Vrátil, Staněk, Čadek (82. Vít) - Šergl (78. M. Held), Vaněk (82. J. Held)
Jiří Vlček (trenér): V utkání se soupeřem z konce tabulky jsme nezačali vůbec dobře! Po chybě Kodrase a Trnky nastřelil Butnaru tyč. Vzápětí domácí zahrávali dva rohy po sobě a bylo v naší obraně pořádně horko. Naštěstí jsme tento domácí nápor přežili. Aktivní hrou po stranách jsme postupně dostali domácí pod tlak a ti chybovali. V 25. minutě Šergl diagonálou našel nabíhajícího Kabeleho, ten bombou otevřel skore 0:1. O deset minut později velmi dobře hrající Staněk našel kolmicí Vaňka, který se trefil podruhé 0:2. Ve druhém poločase jsme si otevřeli střelnici. V 53. minutě Staněk po individuální akci korunoval svůj výborný výkon naší třetí brankou a domácí "odešli". Střídající Jindra měl po svém příchodu na hřiště hned tři vyložené příležitosti, trefoval však břevno a tyče! V 66. minutě se prosadil Šergl střelou z vápna zvýšil na 0:4. Vzápětí tentýž hráč trefil tyč Klasovo branky. Jindra se dočkal v 74. minutě když proměnil ideální přihrávku Staňka v náš pátý gól. Vzápětí byl tentýž hráč faulován v pokutovém území a Trnka z pokutového kopu vstřelil šestou branku. Domácí dorazil v 86´střídající M.Held který po samostatné akci ukončil náš střelecký koncert.

Vysočina Jihlava U17 - SK Dynamo U17 0:1 (0:0)
Branka:
Nosek
Sestava: Hajdušek - Schloff, Fajtl, Salivar, Žyla - Růžička (57. Kolafa), Heller, Wermke, Jenne (73. Hrabík) - Schertler (41. Nosek), Čejka
Ivan Novák (trenér): Zápas s Jihlavou odstartoval sérii utkání s družstvy z druhé poloviny tabulky. Jihlavští nás na podzim doma porazili a tak jsme jim porážku chtěli vrátit. Do zápasu vstoupili kluci aktivně a dobrou kombinační hrou si připravili několik slibných příležitostí, ale v koncovce chyběl klid. Do druhého poločasu vstoupili kluci ještě lépe a konečně se prosadili i střelecky (Nosek). Škoda jen, že z řady vyložených možností nepřidali kluci druhý uklidňující gól. Myslím si, že kluci vyhráli zcela po zásluze a domácím podzimní porážku vrátili. Za předvedený výkon si zaslouženě odvezli tři body!

Strakonice U17 - SK Dynamo U16 0:13 (0:7)
Branky:
Horák 5, M. Held 3., J. Held, Pěnka, Křiváček, Hála, Bašta
Sestava: Sobolík - Podráský, Kocar, Křiváček, Vít - Pěnka (41. Svoboda), Held J., Bednář - Hála (41. Bašta), Horák, Held M.
Kamil Tobiáš (trenér): Utkání, které jsme zvládli po všech stránkách skvěle, i když musím uznat, že soupeř neměl patřičnou kvalitu. Hráčům bych chtěl poděkovat především za to, že makali i druhý poločas a hráli pohledný fotbal i přes to, že utkání bylo jednoznačně rozhodnuté.

SK Dynamo U15 - Jablonec U15 2:0 (0:0)
Branky:
Houra, Bálek

SK Dynamo U14 - Písek U15 0:1 (0:1)
Sestava:
Rotbauer - Štěpánek, Škoda, Kándl, Balžek - Vymětal, Kadlec, Matas, Krajčí - Valter, Bartoš, opakované střídání - Němec, Helmich
Martin Wohlgemuth (trenér): Vyrovnaný zápas, v němž byli hosté lepší v prvním poločasu a naši hráči ve druhém. Z řady šancí na obou stranách vytěžili branku pouze hosté.

SK Dynamo U13 - Jablonec U13 3:0 (2:0)
Branky:
1. Chylík, 8. Pfeifer, 40. Rottenborn
Radim Pouzar (trenér): Do utkání proti Jablonci jsme nastoupili ve velkém tempu, soupeře jsme od první minuty přehrávali a dokázali vstřelit i 2 branky a několik dalších šancí jsme ještě neproměnili. Druhý poločas jsme pokračovali v předvedené hře a skóre jsme ještě zvýšili na konečných 3:0. Kluci odehráli velmi dobré utkání.

SK Dynamo U12 - Písek U13 1:0 (0:0)
Branka:
Drchal
Sestava: Višvader - Hüttner, Švec, Dolejšek, Horák (30. Sekyra) - Hofmann, Bárta (30. Pileček), Tůma (30. Marhoun), Strapek - Drchal, Lorenc (30. Kalousek)
Miroslav Šenkýř (trenér): Vyrovnané utkání, které se hrálo většinou od vápna k vápnu. Do šanci se v prvním poločase nedostávalo žádné z týmů. Přesto průběh utkání byl zajímavý. Ve druhém poločase jsme získali převahu ve středu hřiště a začali přicházet i šance. Ve 43. minutě jsme jednu z nich využili a pak v poklidu dotáhli zápas do vítězného konce.