V právě skončeném víkendu si tři body za vítězství připsali jako již tradičně starší ligoví žáci, kteří vyhráli na půdě Teplic 2:0. Dařilo se také mladšímu dorostu U16, který si doma poradil se Spartou Praha. Z vítězství se také mohli radovat starší divizní žáci U14, kteří vyloupili Tábor.

U19 - Doma s Jihlavou za jeden bod
SK Dynamo U19 - Vysočina Jihlava U19 2:2 (1:1)
Branky Dynama:
Král, Kapias.
Sestava:
Schopf - Sajtl (74. Pösinger), Sláma, Holub, Koutný, Repa, Rein, Král, Svoboda , Novák (84´ Paldan), Němec (28. Kapias).
Hodnocení: Zajímavý vyrovnaný zápas odehráli starší dorostenci doma na Složišti s Jihlavou, která si z jihu Čech odvezla bod za remízu 2:2. "když jsme měli více šancí, tak je remíza asi spravedlivá, ani jedno mužstvo si za předvedenou hru nezasloužilo prohrát," řekl asistent trenéra Martin Frantík.

U18 - Béčko dorostu nestačilo na Spartu
SK Dynamo U18 - Sparta Praha U18 0:2 (0:2)
Sestava:
Liška – Dvořák, Paldan, Průcha, Posinger (59. Hájek) – Šťastný (46. Prášek), Černoch, Chytrý (66. Wohlgemuth), Němec F., Benda, Němec D. (66. Jindra).
Hodnocení: Budějovická "osmnáctka" na domácím hřišti na Spartu nestačila a po dvou inkasovaných brankách v průběhu první půle prohrála 0:2. "Do poločasu jsme dvakrát inkasovali a ve druhé půli už jsme nedokázali tohle manko dohnat, i když šance byly," hodnotil zápas trenér mladíků Dynama Kamil Tobiáš.

U17 - Domácí porážka s Jihlavou
SK Dynamo U17 - Vysočina Jihlava U17 0:2 (0:1)

Sestava: Beránek - Kabele, J. Novotný, Čadek, Malý - Radouch, Dvořák, Slavík (73. Kodras), Mravec (65. Lerch) - Nebeský (54. Šergl), Minář (61. Šuba).
Hodnocení: Přestože mladší ligoví dorostenci doma prohráli s Jihlavou 0:2, byl trenér Jiří Vlček s předvedenou hrou svého týmu spokojený. "Jihlava vytěžila v tomto zápase z minima maximum, přesto náš předvedený výkon je příslibem do dalších utkání," řekl trenér týmu, kterého mrzeli především neproměněné šance.

U16 - Pod výhru se podepsal Straka
SK Dynamo U16 - Sparta Praha U16 1:0 (1:0)

Branka Dynama: Straka
Sestava:
Maruška - Fajtl, Kebl, Schloff, Straka - Kadula, Staněk (68. Nebor), Žyla (77. Heller), Völfel (59. Kolafa) - Linhart (66. Wermke), Čejka.
Hodnocení: Po smolné porážce na hřišti Hradce Králové se na nejmladší dorostence Dynama usmálo v zápase se Spartou štěstí. Díky Davidu Strakovi totiž Dynamo vyhrálo 1:0. "Konečně se na nás v zápase usmálo štěstí a stál na naší straně i fotbalový bůh. Sparta byla sice fotbalovější, ale kluci šli koncentrovaným výkonem pro body," řekl po zápase spokojený Ivan Novák.

U15 - Starší žáci stále ve formě
Teplice U15 - SK Dynamo U15 0:2 (0:0)
Kocar, Horák
Sestava:
Coufal (58. Sobolík) - Vít (Vopelka), Kocar, Šumský, Křiváček - Svoboda, J. Held, Funda, Jenne - Horák (69. Vávra), M. Held (65. Vopelka)
Hodnocení: Zápas dvou rozdílných poločasů odehrál nejlepší tým Dynama na půdě Teplic. Zatímco první poločas skončil 0:0, ve druhé části hry Jihočeši dvakrát skórovali a zaslouženě si tam připsali tři body. "Po špatném prvním poločase jsme se ve druhém zlepšili. Soupeř byl v koncovce bezzubý, a proto je naše výhra zasloužená," hodnotil utkání Martin Wohlgemuth.

U14 - Z Tábora se třemi body
FK Tábor U15 - SK Dynamo U14 0:2 (0:1)
Hála, Švantner
Sestava:
Pavelec - Hrachovec, Mlýnek, Havel, Zajíc - Houra (68. Hlaváč), Hála, Janoch, Máca - Švantner (65. Přibyl), Steinocher (60. Tomášek).
Hodnocení: Vyrovnaný zápas se šťastným koncem rozhodli ve prospěch Dynama Hála se Švantnerem, kteří skórovali po jednom gólu v každém poločase. "Vítězství jsme si bez větších problémů na hřišti Tábora pohlídali a naše výhra byla zasloužená," řekl po skončení utkání trenér starším divizních žáků U14 Pavel Pulec.

U13 - Teplice nad síly Jihočechů
Teplice U13 - SK Dynamo U13 3:1 (1:0)
Branka Dynama:
Vacek
Sestava:
Rotbauer - Fořtr (40. Štěpánek), Škoda, Blažek, Němec (40. Havel) - Pancíř (25. Bartoš), K. Kadlec, Vacek, Krejčí (35. Pancíř) - Chylík (55. Bauer), Matas.
Hodnocení: Tým trenéra Tomáše Marušky sice sahal v žákovské lize na hřišti Teplic po bodu, po dvou inkasovaných brankách v závěru se ale ze severu Čech vrátil s prázdnou. "Rozhodně jsme si však za druhý poločas prohrát nezasloužili, ale pro nás je to alespoň ponaučení, že musíme bojovat od začátku zápasu," hodnotil po zápase zklamaný trenér.

U12 - Dvougólová prohra v Táboře
FK Tábor U13 - SK Dynamo U12 2:0 (1:0)
Sestava:
Luksch - Řehoř (47. Kořínek), Kroutil, Malý (54. Soukup), Hric (50. Novák) - Tomek, Procházka, Rottenborn (40. Samek), Štifter - Brtna (42. Matoušek), Macák
Hodnocení: S o rok staršími soupeři, kteří se drží v divizní tabulce na druhém místě odehráli nejmladší žáci Dynama důstojný zápas, který ale nakonec prohráli 0:2. "Kluky i přes prohru musím pochválit, protože na hřišti nechali vše a byli Táboru rovnocenným soupeřem," řekl trenér týmu Radim Pouzar.