Všechny mládežnické týmy se o uplynulém víkendu představily v soutěžních zápasech. Velká spokojenost panovala především u staršího dorostu, který poprvé v sezoně vyhrál, když doma na Složišti vyhrál nad Pardubicemi 4:1.

U19 - První výhra v sezoně
SK Dynamo ČB U19 - FK Pardubice U19 4:1 (1:0)
Branky:
Horák 2, M. Held, Tomášek
Sestava Dynama: Coufal - Křiváček, Tomášek, Havel, Vaněk - J. Held (86. Janoch), Hála, Horák (85. Tušer) - Bálek (61. Švantner), Schertler (74. M. Held), Řezáč
David Horejš (trenér Dynama): První poločas byl poměrně slušný. Dokázali jsme z toho vytěžit vedení 1:0, kdy se prosadil Tomášek. Začátek druhého poločasu byl z naší strany poměrně nervozní a uklidnila nás až druhá branka, kdy se po pěkné akci Hály prosadil Horák. Poté jsme si vytvořili jasnou převahu a podařilo se nám vstřelit ještě dvě branky, kdy hlavně ta třetí v podání Martina Helda byla opravdu výstavní.

U17 - Domácí remíza s Pardubicemi
SK Dynamo U17 - FK Pardubice U17 2:2 (0:2)
Branka:
Kadlec, Mácha
Sestava: Rotbauer - Pancíř, Štěpánek (74. Valter), Vacek, Žurek (67. Markytán) - Kadlec, Matas, Tesař (76. Krejčí) - Mácha, Frnoch, Blažek.
Hodnocení: Jihočeši začali sice aktivně a byli lepší. Po poločase ale prohrávali 0:2.„Do druhé půle jsme vlétli jako tornádo a za 9 minut zápas srovnali a kdybychom proměnili ještě alespoň jednu šanci, tak jsme mohli utkání i vyhrát,“ řekl trenér týmu Kamil Tobiáš.

U16 - Zasloužená výhra nad Pardubicemi
SK Dynamo U16 - FK Pardubice U16 4:1 (2:1)
Branky:
Ayong, Hric, Chylík, Řehoř
Sestava: Luksch - Kůst (62. Doležal), Vávra, Hric, Novák - Štifter (41. Procházka), Rottenborn, Tomek - Řehoř (66. Matoušek), Ayong, Chylík (58. Miklas)
Hodnocení: „V tomto utkání jsme měli velice dobrý přechod do útočné fáze jak středem hřiště, tak po krajích. Dostávali se do zakončení a prosazovali se jeden na jednoho,“ pochvaloval si trenér týmu Jan Dvořák, jehož tým vyhrál vysoko 4:1.

U15 - Domácí výhra nad Prachaticemi
SK Dynamo U15 - Tatran Prachatice U15 5:2 (4:0)
Branky:
Kalousek 2, Pfeifer 2, Suda
Sestava: Višvader - Hofmann (35. Dolejšek), Suda, Jáša, Kočí - Tůma (45. Fišer), Collin (35. Švec), Pfeifer - Kasík, Drchal (35. Votava), Kalousek

U15 - Žáci si poradili i s Viktorií Plzeň
SK Dynamo U15 - Viktoria Plzeň U15 2:1 (11:1)
Branky:
Drchal 2
Sestava: Komárek - Dolejšek, Jáša, Kočí, Hofmann - Pfeifer, Collin, Sekyra (60. Švec) - Drchal, Fišer (55. Votava), Kalousek (62. Kasík).

U14 - Prachatice na Dynamo nestačily
SK Dynamo U14 - Tatran Prachatice U14 6:1 (5:1)
Branky:
Michalko 2, Hezoučký, Jiran, Jiránek, Pileček J.
Sestava: Michal - Vochozka, Jiránek (35. Grigera), Pileček R., Ardamica - Michalko, Hucek (35. Pileček J.), Hezoučký (35. Šuga) - Rolínek (35. Hanus), Jiran, Weber (35. Trachta)

U14 - Těsná domácí porážka s Plzní
SK Dynamo U14 - Viktoria Plzeň U14 3:4 (2:2)
Branky:
Jiran 2, Cepák. Sestava: Havlíček - Vochozka (45. Grigera), Jiránek, Cepák (55. R. Pileček), Ardamica (60. Hanus) - Hezoučký, Hucek, Michalko (45. J. Pileček) - Weber (45. Malecha), Šuga (55. Rolínek), Jiran (55. Trachta).

U13 - Na Slavii mladší žáci nestačili
SK Slavia Praha U13 - SK Dynamo U13 14:5 (6:2)
Branky:
Benda 3, Červený 2
Sestava: Tým A: Flaška - Sypal, Trnka, Plandor - Markes, Ryneš, Faja - Červený. střídali: Cempírek. Tým B: Kerl - Glaser, Penner, Kalina - Carda, Varačka, Benda - Goretki. střidali: Bešťák.
Hodnocení: „V tomto zápase byl soupeř lepší po celých 60 minut. Soupeři jsme výhru usnadnili svými chybami v rozehrávce a nedůrazností v osobních soubojích. Jen málo našich hráčů sneslo přísnější měřítko,“ řekl trenér týmu Martin Wohlgemuth.

U12 - Čtyřicet gólů od Slavie Praha
SK Slavia Praha - SK Dynamo U12 40:4 (18:2)
Branky:
Frantík, Polanský, Kordík, Jinšík. Sestava: Tým A: Tým A: Kordík - Furst, Řepa, Perina - Svědínek, Pazourek, Rešl - Podlaha. Tým B: Červenec - Česák, Schonbauer, Herman - Frantík, Polanský, Mašek - Maťák. Střídali: Tomášek, Jinšík.
Hodnocení: „V tomto utkání musíme ohodnotit obě poloviny týmu zvlášť. Jedna polovina byla Slavii vyrovnaným soupeřem a odehrála velice slušné utkání. Druhá polovina zaostávala ve všech herních činnostech, dovednostech i osobních soubojích,“ řekl k zápasu trenér týmu Pavel Pulec.