Mládežnickým týmům Dynama se o víkendu 5. a 6. září příliš nedařilo. Nejsledovanější starší dorost prohrál doma se Spartou 1:2 a z plného bodového zisku se naopak radovali pouze dva celky - mladší dorost U17, který doma porazil Spartu 3:1, a starší žáci U15, kteří porazili Baník Most na jeho hřišti 2:1.

U19 - Sparta nad síly staršího dorostu
SK Dynamo U19 - Sparta Praha U19 1:2 (0:0)
Branka Dynama:
Rein z pen.
Sestava: Schopf - Sajt (33. Macek), Sláma, Holub, Koutný, Repa, Rein, Král, Kapias (46. Svoboda), Novák, Němec F. (72. Vokatý)
Hodnocení: Starší dorostenci Dynama v zajímavém utkání na Složišti se Spartou nezklamali, přesto nakonec nezískali ani bod, když prohráli 1:2. „Myslím si, že jsme odehráli velmi kvalitní utkání plné nasazení a dobrých momentů. Bohužel pro nás se špatným koncem,“ řekl o zápase asistent trenéra Martin Frantík.

U18 - Proti Dukle se starší B-dorost neprosadil
SK Dynamo U18 - Dukla Praha U19 0:2 (0:1)
Sestava:
Vokatý (20. Hanus) – Dvořák, Průcha, Rozhoň (80. Prášek), Possinger– Troup, Šíma (65. Schmidt), Chytrý (60. Černoch), Benda, – Němec D., Jindra
Hodnocení: Čtvrtou porážku v sezoně si připsali fotbalisté staršího dorostu U18, kteří na domácím hřišti v České lize dorostu nestačili na o rok starší fotbality Dukly Praha. „Po celé utkání jsme měli převahu, ale bez golů se nedá vyhrát,“ krčil po zápase rameny kouč Zdeněk Čadek ml.

U17 - Mladší dorost přestřílel Spartu!
SK Dynamo U17 - Sparta Praha U17 3:1 (2:1)
Branky Dynama:
Cihlář, Slavík, R. Novotný,
Sestava: Beránek - Kabele, Vrátil, J. Novotný, Malý - Minář (78. Šoba), R. Novotný, Slavík (76. Kodras), Mravec - Cihlář (44. Radouch), Šergl (61. Lerch)
Hodnocení: Skvělého výsledku s ambiciózní Spartou dosáhli fotbalisté mladšího dorostu, kteří díky brankám Cihláře, Slavíka a R. Novotného vyhráli 3:1. „Sehráli jsme velmi dobrý zápas. Soupeře, který má ve svém mužstvu tři zahraniční posily, jsme od úvodních minut předčili v nasazení, ale přehráli jsme ho tentokrát i fotbalově,“ řekl po zápase spokojený trenér Vlček.

U16 - Proti Dukle za jeden bod
SK Dynamo U16 - Dukla Praha U17 1:1 (0:1)
Wermke.
Sestava: Maruška - Fajtl, Kebl, Schloff, Macho - Kadula, Staněk (41. Cettl), Žyla, Heller (41. Völfel) - Čejka , Wermke (60. Linhart)
Hodnocení: Proti silnému o rok staršímu dorostu Dukly Praha odehráli fotbalisté Dynama U16 dobrý zápas, který nakonec dovedli k remíze 1:1. „Myslím si, že za předvedený výkon si kluci bod zasloužili,“ řekl o zápase trenér týmu Ivan Novák.

U15 - Žáci uspěli na hřišti Mostu
FK Baník Most U15 - SK Dynamo U15 0:2 (0:1)
M. Held, Svoboda.
Sestava:
Coufal - Vít, Bednář, Šumský, Podráský - Svoboda (68. Mišák), Held J., Funda, Jenne - Horák (65. Kocar), Held M. (60. Křiváček).
Hodnocení: Velmi spokojený byl s výkonem svého týmu trenér týmu U15 Martin Wohlgemuth, jehož svěřenci vyhráli na půdě Mostu 2:0. „Po výborném výkonu jsme zaslouženě získali tři body, když jsme soupeře nepustili prakticky do žádné brankové příležitosti,“ přikyvoval spokojený kouč.

U14 - Béčko žáků si přivezlo z Dukly debakl
Dukla Praha U15 - SK Dynamo U14 8:0 (6:0)
Sestava:
Pavelec - Řehák, Tomášek (20. Hrachovec), Havel, Mlýnek - Houra (48. Máca), Rytíř, Janoch (20. Zajíc), Říha (30. Přibyl) - Hála, Švantner.
Hodnocení: Starším žákům U14 se utkání na hřišti Dukly Praha nepovedlo. Tým pod vedením Pavla Pulce na hřišti pražského týmu zkolaboval již v prvním poločase, který prohrál vysoko 6:0. Konečné skóre bylo ještě o dvě branky hrozivější, Dynamo prohrálo nakonec 8:0.

U13 - Mladší žáci z Mostu s bodem
FK Baník Most U13 - SK Dynamo U12 2:2 (2:2)
Branky Dynama: Chylík, Štěpánek.
Sestava:
Rotbauer - Štěpánek, Němec, Blažek, Havel - Blažek (40. Fořtr), Vacek (40. Týnavský), K. Kadlec, Škoda - Matas (14. Kándl), Chylík.
Hodnocení: Mladší žáci Dynama na hřišti Mostu vedli rychle 2:0, do konce poločasu ale domácí stihli vyrovnat a když nepadl žádný další gól ani ve druhém poločase, skončilo utkání dělbou bodů. „Remíza byla spravedlivá a pro nás bude průběh utkání velkým ponaučením pro další boje,“ řekl po zápase trenér týmu Tomáš Maruška.

U12 - Nejmladší žáci bodovali na Dukle
Dukla Praha U13 - SK Dynamo U12 0:0
Sestava:
Luksch - Řehoř, Malý, Kroutil (40. Rottenborn), Hric (45. Novák) - Tomek (50. Matoušek), Procházka, Jáša, Stifter - Brtna (35. Samek), Macák
Hodnocení: Proti silné Dukle Praha uhráli mladší žáci Dynama kategorie U12 remízu 0:0. S výkonem svých svěřenců byl trenér Radim Pouzar velmi spokojený. „Kluci podali moc dobrý výkon a z bodu máme všichni radost,“ řekl po zápase kouč týmu.