Nepovedený víkend absolvovaly prakticky všechny týmy Dynama. Z plného bodového zisku se radovali pouze dorostenci v kategorii U17, kteří doma porazili Mladou Boleslav 1:0. Alespoň bod pak uhráli o rok mladší kolegové v domácím zápase s Plzní a ve středeční předehrávce remízovali v Mladé Boleslavi mladší ligoví žáci. Ostatní týmy včetně mužů v lize i ČFL prohráli..

U19 - Smolná prohra doma s Boleslaví
SK Dynamo U19 - Mladá Boleslav U19 1:2 (1:0)
Branka Dynama:
Rein
Hodnocení: Starší dorostenci na domácím hřišti vedli po poločase nad Mladou Boleslaví díky brance Filipa Reina 1:0, nakonec ale prohráli. "Utkání tak skončilo smolným výsledkem 1:2. Jsou to zbytečně ztracené body, utkání bylo minimálně remízové," řekl po zápase Martin Frantík, který dělá od tohoto zápasu asistenta trenéra Pavlu Tobiášovi.

U18 - Tři góly od Plzně
SK Dynamo U18 - Viktoria Plzeň U18 0:3 (0:0)
Sestava:
J. Vokatý – Dvořák, Sláma, T. Vokatý (79. Vlk), Posinger – Kapias (90. Prášek), Černoch (66. Chytrý), F. Němec (54. D. Němec), Repa, Hájek - Jindra
Hodnocení: Po dvou výhrách v průběhu října si starší B dorostenci na své konto připsali druhou porážku, když podobně jako s Bohemians 1905 (0:4) prohráli vysoko i s Plzní. Zápas se přitom nevyvíjel špatně, o poločase byl stav 0:0 a domácí byli dokonce lepší. "Vzhledem k průběhu utkání je pro nás výsledek velmi krutý," řekl po zápase trenér týmu Kamil Tobiáš.

U17 - Jednobranková výhra nad Mladou Boleslaví
SK Dynamo U17 - Mladá Boleslav U17 1:0 (1:0)
Čadek
Sestava: Trnka - Kabele, J. Novotný, Čadek, Malý - Radouch (40. Kodras), Dvořák, Slavík (62. Mravec), Minář (65. Nebeský) - Šergl (55. R. Novotný), Cihlář
Hodnocení: Velmi povedené utkání odehráli fotbalisté mladšího dorostu doma proti silné Mladé Boleslavi. Jihočeši si v průběhu zápasu vytvořili několik velkých šancí a jednu z nich dokázal proměnit Čadek, díky kterému nakonec Dynamo vyhrálo 1:0. "V tomto utkání jsme podali nejlepší výkon na domácím hřišti na podzim. Hráči si za předvedeným výkonem nad tak silným soupeřem zaslouží uznání," pochvaloval si kouč Jiří Vlček.

U16 - Bezbranková remíza se Západočechy
SK Dynamo U16 - Viktoria Plzeň U16 0:0 (0:0)
Sestava:
Maruška - Fajtl, Kebl, Schloff, Macho - Čejka (41. Žyla), Heller (71. Hrabík), Staněk, Kolafa (70. Růžička) - Linhart, Nebor (62. Wermke)
Hodnocení: Další bod za remízu 0:0 si na své konto připsali mladší dorostenci U16, kteří na domácím hřišti nastoupili proti Viktorii Plzeň. "Přestože Plzeňští patří mezi naše nejneoblíbenější soupeře, odehráli jsme s nimi vyrovnaný zápas. Na obou stranách dominovaly obrany, a tak skončilo utkání asi spravedlivou dělbou bodů," hodnotil utkání trenér týmu Jan Novák.

U15 - Třetí porážka starších žáků v řadě
Mladá Boleslav U15 - SK Dynamo U15 2:1 (2:0)
Sestava:
Coufal (10. Sobolík) - Vít, Šumský, Kocar, Podráský - Svoboda, J. Held, Funda, Jenne - M. Held, Horák.
Hodnocení: V předehrávaném utkání 13. kola odjeli starší žáci U15 do Mladé Boleslavi, kde chtěli po skvělém podzimu přerušit dvouzápasovou sérii porážek. Jihočeši ale hned od úvodu prohrávali 2:0 a výsledek se jim zvrátit nepodařilo. "Ve druhém poločase jsme dokázali pouze snížit. Pevně věřím, že si z tohoto zápasu hráči vezmou ponaučení do dalších bojů a již se to nebude opakovat," řekl trenér týmu Tomáš Maruška.

U14 - Výprask od žáků Příbrami
Příbram U14 - SK Dynamo U14 5:2 (2:1)
Branky Dynama:
Houra, Hála
Sestava:
Pavelec - Řehák, Tomášek, Hlaváč (55. Hlaváč), Zajíc - Hrachovec (48. Máca), Rytíř (35. Přibyl), Janoch, Houra (35. Říha) - Hála, Švantner
Hodnocení: Po drtivém vítězství nad Berounem v minulém kole přišla vysoká porážka v Příbrami. Tým Pavla Pulce sice od 1. minuty vedl, jenže domácí dokázali v průběhu první části hry vývoj otočit a ve druhé části vstřelili další tři branky. "Ve druhém poločase už nás Příbram kombinačně přehrávala. Prohráli jsme s mužstvem, které předvádí nejlepší fotbal v soutěži," řekl trenér na adresu prvního týmu tabulky.

U13 - Bod z Mladé Boleslavi
Mladá Boleslav U13 - SK Dynamo U13 1:1 (1:1)
Chylík
Sestava:
Rotbauer - Štěpánek, Vacek, Kándl, Fořter - Pancíř (50. Kadlec), Škoda (42. Blažek), K. Kadlec, Bauer (40. Týnavský) - Chylík, Matas (40. Bartoš)
Hodnocení: "Dalo by se říct, že remíza na hřišti soupeře je dobrá. My jsme však jeli vyhrát, a proto mě obdržený gól samozřejmě mrzí. Já si velmi cením výkonu mužstva, které opět začalo pracovat jako tým a byla vidět chuť po vítězství," řekl po zápase trenér týmu Tomáš Maruška, který sice chtěl v Mladé Boleslavi získat tři body, přesto alespoň jeden ze remízu 1:1 bral.

U12 - Čtyři góly během prvního poločasu
Příbram U12 - SK Dynamo U12 4:0 (4:0)
Sestava:
Luksh - Soukup (30. Řehoř), Kroutil (30. Novák), Malý, Hric - Tomek, Jáša, Procházka, Štifter (38. Rottenborn) - Brtna, Macák (38. Matoušek)
Hodnocení:
O výsledku zápasu mezi Dynamem a Příbramí bylo v kategorii U12 rozhodnuto po prvním poločase, který domácí Středočeši vyhráli velkým rozdílem 4:0. "Do druhé půle jsme vystřídali a hra se celkem zlepšila. Nevytvořili jsme si však žádnou brankovou příležitost a prohráli tak naprosto zaslouženě," řekl o zápase trenér týmu Radim Pouzar.