Mládežnické týmy Dynama prožívají dobrý vstup do sezony. Ve víkendových zápasem mladí Jihočeši ve všech zápasech jasně dominovali a vyhráli. Rekordního výsledku dosáhli především žáci U13, kteří vyhráli nad Jindřichovým Hradcem rekordním výsledkem 51:1!

U17 - Kladno si z jihu odvezlo pět branek
SK Dynamo U17 - SK Kladno U17 5:1 (2:0)
Branky:
Schertler 2, M.Held, Funda, Horák
Sestava: Coufal - Svoboda (65. Vít), Tušer (70. Podráský), Šumský, Funda - Pěnka (67. Bednář), Horák, Hála, Jenne (69. Křiváček) - M. Held, Scherler (67. Bašta)
Hodnocení: Dorostenci věkové kategorie U17 na domácím hřišti na Složišti jasně přehráli tým Kladna a po poločasovém výsledku 2:0 nakonec vyhráli celkově 5:1. Dva góly vstřelil Schertler, po jedné brance pak přidali M. Held, Funda a Horák.

U16 - Vysoká výhra nad Kladnem
SK Dynamo U16 - SK Kladno U16 6:0 (3:0)
Branky:
Hála 3, Pasecký 2, Máca
Sestava: Pavelec - Máca, Tomášek, Havel, Zajíc - Květoň, Janoch, Rytíř, Bálek (50. Řezáč) - Švantner (56. Hála), Pascký (73. Tušer).
Hodnocení: „Z výrazné převahy jsme vytěžili do poločasu tři branky. Ve druhé části hry si střídající Hála udělal z utkání střelnici, když vstřelil tři branky a ještě dvě zahodil,“ řekl k zápasu spokojený trenér Jiří Vlček, jehož svěřenci vyhráli vysoko 6:0.

U15 - Starší žáci přehráli Jindřichův Hradec
SK Dynamo U15 - Jindř. Hradec U15 4:0 (0:0)
Branky:
Valter 2, Štěpánek, Kadlec
Sestava: Rotbauer - Štěpánek (36. Pancíř), Němec (36. Bartoš), Vacek, Balžek - Vymětal, Škoda, Kándl (36. Kadlec), Krejčí (45. Štěpánek) - Matas, Valter.
Hodnocení: Po bezbrankovém poločase se domácí prosadili po změně stran. „Ve druhém poločase to byl souboj mezi našimi střelci, hostujícím brankařem a časem. Gólový rozdíl měl být větší, ale prosadili jsme se pouze čtyřikrát,“ řekl trenér Martin Wohlgemuth.

U14 - Sedm gólů do sítě Jindřichova Hradce
SK Dynamo U14 - Jindř. Hradec U14 7:2 (3:1)
Branky:
Macák 2, Štifter 2, Vysušil, Chylík, Rottenborn
Sestava: Vacl - Řehoř, Doležal, Jáša, Novák (40. Miklas) - Tomek (36. Vysušil), Procházka (40. Pfeifer), Rottenborn, Brtna - Macák (36. Chylík), Štifter.
Hodnocení: Jen v úvodu drželi hosté s budějovickým týmem krok. „Ve druhém poločase dokázali naši kluci navýšit skóre až na 7:1 a připravili si ještě další šance, které ale neproměnili. Hosté v závěru upravili na konečných 7:2,“ řekl k zápasu Radim Pouzar.

U13 - Rekordní kanonáda proti Jindř. Hradci
Jindř. Hradec U13 - SK Dynamo U13 1:51 (1:24)
Branky:
Drchal 11, Kalousek 7, Lorenc 6, Marhoun 5, Dolejšek 4, Strapek 4, Kočí 3, Švec 3, Hofmann 2, Zachař, Votava, Hüttner, Tůma, Bárta, Pileček.
Sestava: A: Višvader - Hüttner, Kočí, Pileček - Bárta, Marhoun, Strapek - Drchal, Tůma. B: Hodr - Sekyra, Votava, Švec - Hofmann, Dolejšek, Kalousek - Lorenc, Zachař.
Hodnocení: „Kluci přistoupili k zápasu velice zodpovědně a už od první minuty zatlačili soupeře na jeho polovinu. Hráli jsme s chutí a neustále ohrožovali branku soupeře,“ řekl k rekordnímu výsledku trenér týmu Miroslav Šenkýř.

U12 - Smolná porážka v Benešově
Jindř. Hradec U12 - SK Dynamo U12 3:20 (3:13)
Branky:
Kadlec 5, Hucek 3, Míča 3, Hezoučký 2, Penner 2, Daňhel 2, Jiránek, Cepák, Michalko
Sestava: A: Hanus - Jiránek, Šuga - Malecha, Weber, Havel - Perrot, Míča. B: Michal - Michalko, Cepák - Daňhel, Penner, Hladík - Hucek, Trachta
Hodnocení: Tým trenéra Pavla Pulce si v utkání mladších žáků U12 počínal v souboji s Jindřichovým Hradcem podobně suverénně jako tým U13. Mladí budějovičtí fotbalisté v celém dvojutkání jasně dominovali a vyhráli s přehledem 20:3. Střelcem zápasu byl Kadlec, který vstřelil pět branek.