V zahraničních soutěžích si o víkendu jako již tradičně zahráli pouze na Slovensku Jaroslav Chlebek a na Kypru Miroslav Seman. V českých ligách na sebe nejvíce upozornil Jiří Kladrubský, který se trefil před téměř 7000 diváky v Ďolíčku do sítě Bohemians 1905. Ani jeho gólový příspěvek ale Prachaticím nestačil a utkání skončilo 2:1 ve prospěch domácího celku. Za Strakonice si připsal již druhou červenou kartu během pěti zápasů útočník Martin Smíšek - v duelu se Slávií "B" se však také dočkal prvního střeleckého úspěchu.

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)

David LAFATA (Škoda Xanthi /Řecko/)
V zápase proti Olympiakosu se na hrací ploše opět neobjevil. Utkání prvního s druhým vyhráli domácí 2:0 a Xanthi tak kleslo v tabulce až na třetí místo. Po reprezentační přestávce nastoupí klub Davida Lafaty doma proti devátému Ionikos.
Statistiky:
4 zápasy - 162 minut - 0 gólů - 0 žlutých karet

Jaroslav DROBNÝ (Fulham FC /Anglie/)
Fulham po dvou porážkách o víkendu porazil Manchester City 2:1, díky čemuž se posunul na 14. místo tabulky. Jaroslav Drobný se opět neobjevil ani na lavičce náhradníků. Drobný ale nastoupil za rezervní tým, se kterým uhrál remízu na hřišti Leicesteru 1:1.
Statistiky: 0 zápasů - 0 minut - 0 žlutých karet

Miroslav SEMAN
(Nea Salamis /Kypr/)
Jako tradičně v základní sestavě Salamisu nastoupil slovenský brankář Miroslav Seman. Jeho tým nestačil na Akritas a prohrál na jeho hřišti 2:1. Po této porážce patří Salamisu osmé místo čtrnáctičlenné tabulky kyperské ligy.
Statistiky:
9 zápasů - 810 minut - 0 žlutých karet

Jaroslav CHLEBEK (Slovan Bratislava /Slovensko - 2.liga/)
V domácím zápase s Nitrou "B" odehrál Jaroslav Chlebek celých devadesát minut. Jeho tým sice prohrával od 41. minuty 0:1, avšak díky dvěma slepeným gólům Obšitníka a Masaryka v 83. a 84. minutě došlo ke zvratu a Slovan doma zvítězil 2:1. Díky této výhře se posunul na třetí postupové místo tabulky druhé slovenské ligy.
Statistiky: 12 zápasů - 1061 minut - 3 góly - 2 žluté karty - 1 červená karta

Martin DOBROTKA (Rimavská Sobota /Slovensko - 2.liga/ - hostování)
Na hřišti Báča zvítězili fotbalisté Rimavské Soboty 1:0 a v současné době jim patří sedmá příčka. Martin Dobtrotka se v zápase neobjevil.
Statistiky: 7 zápasů - 630 minut - 1 žlutá karty

Fotbalisté Dynama hostující v českých týmech

I. LIGA
Miloslav PENNER (Příbram)
V remízovém zápase s Libercem (1:1) odehrál Miloslav Penner na levém kraji obrany celých 90 minut. Díky této remíze patří Příbrami páté místo se ziskem devatenácti bodů.
Statistika: 8 zápasů - 711 minut - 1 žlutá karta

David HOREJŠ (Brno)
Brno prohrálo na hřišti Zlína 0:2 a David Horejš se opět neobjevil ani mezi náhradníky.
Statistika: 7 zápasů - 463 minut - 2 žlutá karta - 1 červená karta

Vladimír PONČÁK (Jablonec)
V televizním duelu mezi Jabloncem a Spartou (2:1) odehrál Vlado Pončák na pravém kraji obrany celých 90 minut. Počínal si velmi dobře a velkou měrou přispěl k vítězství Severočechů.
Statistika: 4 zápasy - 360 minut - 0 žlutých karet

III. LIGA
Lukáš BEER
(Střížkov/Bohemians Praha)
Lukáš Beer odehrál na levém kraji obrany v zápase s posledním Chomutovem (2:1) celý zápas.
Statistika: 9 zápasů - 810 minut - 2 žluté karty

Jan PINTÉR (Strakonice)
S rezervou Slavie (1:3) nastoupil Jan Pintér na hrací plochu až v průběhu druhého poločasu. Odehrál 32 minut.
Statistika: 8 zápasů - 533 minut - 2 žlutých karet

Jakub SKÁLA (Břevnov)
V zápase s Čáslaví (1:2) nenastoupil.
Statistika: 3 zápasy - 270 minut - 0 žlutých karet

Jiří KLADRUBSKÝ (Prachatice)
Ve šlágru třetí ligy před téměř 7000 diváky odehrál v Ďolíčku proti Bohemians 1905 celý zápas. Jeho branka v nastaveném čase pouze zkorigovala výsledek na konečných 2:1 pro domácí.
Statistika: 9 zápasů - 810 minut - 1 gól - 1 žlutá karta

Stanislav ROŽBOUD (Prachatice)
V zápase s Bohemians 1905 (1:2) odehrál na levém kraji zálohy celých 90 minut.
Statistika: 9 zápasů - 783 minut - 0 žlutých karet

Lubomír MYŠÁK (Prachatice)
V zápase s Bohemians 1905 (1:2) nastoupil na netradičním postu středního záložníka. Ani tento tah trenérům ale nevyšel a Prachatice nepotvrdily roli lídra ČFL.
Statistika: 6 zápasů - 509 minut - 2 góly - 4 žluté karty

Radek KREJČÍK (Střížkov/Bohemians Praha)
Na postu defenzivního záložníka odehrál v zápase s Chomutovem (2:1) celý zápas. Do statistik si připsal žlutou kartu.
Statistika: 5 zápasy - 450 minut - 1 žlutá karta.

Martin SMÍŠEK (Strakonice)
Již druhou červenou kartu v pátém zápase si v dresu Strakonic připsal útočník Martin Smíšek, který se nechal v zápase s rezervou Slavie (1:3) vyloučit v 87. minutě po druhé žluté kartě. Již v 15. minutě zápasu se ale také dočkal první branky v dresu Strakonic.
Statistika: 5 zápasy - 422 minut - 1 gól - 2 žluté karty - 2 červené karty