Byl jedním ze strůjců vítězství, třebaže se do listiny střelců nezapsal ani jednou. Obránce Jiří Kladrubský dirigoval svůj tým k vítězství třemi asistencemi, kterými připravoval branky pro Davida Ledeckého. Po utkání tak měl pádný důvod ke spokojenosti.

Panovala velká natěšenost na televizní šlágr s Hradcem?
Myslím si, že ano. V týdnu to bylo znát, v kabině panovala atmosféra, že jsme si uvědomovali, že nás čeká těžký zápas. Do detailu jsme se připravili a naštěstí jsme to zvládli.

Hrálo se před kamerami České televize, navíc už za umělého osvětlení. Dodá to vždy utkání větší šmrnc?
Už jsem o tom někdy mluvil. Snažím se každé utkání užít si, vyhrát a udělat pro postup do první ligy maximum. Pokud se tam chceme dostat, tak takové zápasy musíme vyhrávat a posouvá nás to dál.

Zasloužená odměna pro
Jiřího Kladrubského

Znovu vás nakopla první branka? Pokud jste zatím vstřelili první gól v zápase, tak jste ani jednou neztratili ani bod.
Byl bych nerad, kdybychom to zakřikli. (úsměv) Vždy se hraje lépe, nemusíme dotahovat. Je to zvláštní, asi to k nám patří, ale brzy bylo srovnáno. Naštěstí jsme hned zase vedli a následně jsme odvedli zodpovědný výkon.

Hattrick utkání si připsal David Ledecký, vy jste mu na všechny tři branky asistoval. Jak může vzniknout pravidelná gólová spolupráce mezi pravým obráncem a útočníkem?
Je dobře, že to tam Ledymu padá. Je jedno, kdo mu na to přihraje. My chceme vyhrávat a nezáleží na tom, kdo góly dává nebo na ně přihrává.

Po dvou ztrátách se Znojmem a Táborskem vám hodně pomohla výhra v Sokolově?
Po zápase s Táborskem jsme si to vyříkali, měli jsme šance, abychom dokázali vyhrát. Podařilo se nám tam zastavit bodové ztráty a s Hradcem jsme na to dokázali navázat.