Dynamo České Budějovice bude v druhé polovině letošní sezony podporovat nový partner. Tím se stává společnost Tomket Tires, která bude mít mimo jiné svou reklamu na dresech A-týmu při zápasech FORTUNA:LIGY.

Tomket je prémiová značka high performance pneumatik, která klade důraz na vysokou kvalitu a použití nejmodernějších technologií. Jejím krédem je jistota, bezpečnost a mimořádný výkon pro rodinné vozy, sportovní auta, SUV i lehká užitková vozidla. Společnost Tomket si buduje pozici na trhu v Evropě a Asii od roku 1997. Po celém světě má rozsáhlé portfolio partnerů v oblasti motosportu i fotbalu. Je oficiálním partnerem předních evropských klubů Glasgow Rangers, AC Fiorentina nebo VfB Stuttgart. Navíc je i mediálním partnerem čtyř klubů v anglické Premier League.

„Jsme moc rádi, že společnost Tomket Tires rozšířila svou flotilu partnerů o náš klub. Věřím, že spolupráce bude prospěšná pro oba subjekty a že neskončí v červnu letošního roku, ale že bude nadále pokračovat i v dalších sezonách," říká generální manažer Martin Vozábal.

Logo společnosti bude k vidění na zadní části budějovických dresů a svůj prostor bude mít samozřejmě také například v LED perimetru při ligových zápasech na Střeleckém ostrově.

„Je mi velkou ctí podpořit fotbalový klub budějovického Dynama. Věřím, že společně můžeme být úspěšní, a to nejen na lokální úrovni," doplňuje majitel společnosti Tomket Tires Radek Grill. S logem nového partnera fotbalisté Dynama nastoupí již v sobotu na hřišti Slovácka v rámci 17. kola FORTUNA:LIGY.

Z nově uzavřeného partnerství budou těžit také fanoušci. Například už příští týden budou moci soutěžit o pneu TOMKET v hodnotě 5 000 korun.