Další program Fotbalové národní ligy vyplní reprezentační přestávka. V ní bude kromě dospělého národního týmu hrát i reprezentace U21 a U20, ve kterých má Dynamo své zástupce. Do starší kategorie byli vybráni Jindřich Staněk s Michalem Řezáčem, do dvacítky byl povolán útočník Daniel Turyna.

Na začátku září byli do mládežnických reprezentací nominováni hned tři hráči černobílých. Stejně tomu je i na začátku října, kdy pozvánku do národního týmu opět obdržela trojice fotbalistů hájící barvy klubu z jihu Čech. Mezi náhradníky zůstal i vinou zranění Matěj Helešic, který do posledních zápasů Dynama nenastoupil.

Výbornou formu prokázal v posledních dvou ligových zápasech Jindřich Staněk a tak není náhodou, že si ho trenér Vítězslav Lavička znovu vybral do svého týmu. Staněk navíc odchytal minulý zápas jednadvacítky, když se podílel na remíze 1:1 proti Bělorusku při kvalifikaci na ME 2019. Druhým ve výběru U21 je obránce Michal Řezáč. Šikovný fotbalista hraje taktéž ve výborné formě, kterou naposledy korunoval povedenou brankou s Vítkovicemi. Celek Vítězslava Lavičky nejprve čeká přípravné utkání s Bohemians a následně se střetne v druhém zápase kvalifikace s Chorvatskem.

V o rok mladší kategorii obdržel pozvánku útočník Daniel Turyna. Nadějný fotbalista se naposledy ukázal v reprezentaci ve výborném světle, když při výhře 3:0 zařídil hned dvě branky. Dvacítka má nyní v plánu dvě utkání. Šestého září ve Vrchlabí proti Polsku, poté desátého proti výběru Anglie v St. George´s Parku.