Velkého úspěchu dosáhl tým SK Dynamo 35 na celorepublikovém finále hráčů nad 40 let. V konkurenci patnácti týmů z České republiky i ze Slovenska se Jihočeši neztratili a na finálovém turnaji v Lázních Bohdaneč vybojovali skvělé třetí místo.

Po jednom vítězství a dvou remízách v základní skupině bylo jasné, že k postupu do finálových bojů vede cesta jen přes úspěch v posledním utkání skupiny. A to hráči Dynama zvládli na jedničku, když porazili protivníka ze Světlé nad Sázavou 4:1.

Ve čtvrtfinále čekal na budějovické fotbalisty soupeř ze severu Čech. S Jabloncem uhráli v základní hrací době remízu, ale penaltový souboj ovládli a zvítězili 4:3, když rozhodující pokutový kop proměnil Marek Peterka.

První a také jediná prohra Dynama přišla až v semifinále. Těsný výsledek 0:1 s loňským vítězem turnaje z Havlíčkova Brodu, v jehož dresu nastoupili také mistři republiky ve futsalu, Jihočechy mezi dva nejlepší týmy nepustil. V souboji o třetí místo už ale nezaváhali. Proti domácím Lázním Bohdaneč dlouho vedli, nakonec ale utkání dospělo opět k penaltovému rozstřelu. A protože pokutové kopy Dynamákům jdou, zvítězili 2:1 a z turnaje si odvážejí skvělou třetí příčku.

Jihočeský gólman Černý vychytal nejvíce čistých kont a právem byl vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje. Svůj tým navíc v penaltových rozstřelech několikrát podržel.

Sestava Dynama: Anderle, Černý, Plocek, Peterka M., Marek, Hanousek, Fruhbauer, Přibyl, Vodička, Vlček.

Trenéři: Jaromír Plocek st., Jiří Anderle.