Dynamo hlásí třetí posilu za tři dny. Útočné řady rozšíří plzeňský útočník Ondřej Mihálik, který přichází na roční hostování. V nejvyšší české soutěži nasbíral ve čtyřiadvaceti letech už 98 startů a v nich si připsal osmnáct branek a tři asistence.

V pouhých sedmnácti letech naskočil Ondřej Mihálik poprvé do FORTUNA:LIGY, když se představil v dresu Jablonce. Za severočeský klub odehrál v první lize čtyři sezony a hlavně v posledních dvou ročnících v zelenobílém dresu se mu dařilo. Nastřílel v nich dvanáct branek a vybojoval si přestup do holandského Alkmaaru. V Nizozemsku strávil jednu sezonu a nastupoval především za tým do jednadvaceti let. Připsal si ale také tři starty v nejvyšší soutěži. Následně odešel na hostování do plzeňské Viktorie, která na něho uplatnila opci a stal se jejím hráčem.

V dresu Viktorky nastoupil v předkole Ligy mistrů i Evropské ligy, dohromady na západě Čech naskočil do 57 utkání a připsal si pět branek a pět asistencí. V uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY zaznamenal 22 startů. Talentovaný fotbalista rovněž prošel všemi mládežnickými reprezentacemi, v každé z nich vstřelil minimálně jednu branku. Nejvíce toho odehrál za kategorii U17, za kterou nastoupil hned šestnáctkrát.

Majitel klubu JUDr. Vladimír Koubek je rád, že se jeho příchod dotáhl do zdárného konce. „Přivedli jsme šikovného fotbalistu, který už toho má ve svém věku hodně odehráno. Věřím, že nám pomůže s produktivitou a bude u nás úspěšný," řekl o novém hráči v týmu.