Na začátku třetího týdne přípravy hlásí Dynamo další posilu. Kádr týmu Davida Horejše posílil útočník Ivan Schranz, který na jih Čech přichází na přestup z kyperského AEL Limassol.

Slovenský útočník Ivan Schranz se nrarodil v Bratislavě 13. září 1993. S fotbalem začínal za tamní Inter Bratislava a poté působil v Akademii Jozefa Vengloše a první zkušenosti s profesionálním fotbalem získával v letech 2010 až 2011 v bratislavském klubu FC Petržalka. Výrazně na sebe upozornil ve Spartaku Trnava, za který nastupoval v letech 2012 až 2017. Díky dobré střelecké produktivitě zaujal i pražskou Spartu, ve které ale v roce 2015 příliš příležitostí nedostal.

Od roku 2017 byl hráčem Dukly Praha a ve čtyřiceti zápasech za pražský celek nastřílel v nejvyšší soutěži osm branek. V lednu 2019 se rozhodl odejít na Kypr, kde působil do konce sezony. Do sedmi jarních zápasů nastoupil nejčastěji jako střídající hráč, střelecky se ale neprosadil.

Útočník Ivan Schranz přichází do Českých Budějovic na přestup a s Dynamem podepsal smlouvu na jeden rok. Spolu s týmem se hned v pondělí vydá na herní sousteředění do Frymburku.