Po dvou výhrách za sebou fotbalisté Dynama narazili. Na hřišti zachraňujících se Teplic nedokázali bodovat a ze severu Čech se vrátili s prázdnou. O výsledku rozhodl domácí tým ve druhé půli, kdy vstřelil obě branky. Hodnocení utkání si vzal na starost kapitán Patrik Čavoš, který odehrál celý zápas.

Čím to je, že se vám v poslední době na hřištích soupeře nedaří?
Myslím si, že náš největší problém je v poslední třetině hřiště. Nevybavuji si, kdy bychom si vytvořili pohlednou akci, po kterém bychom se prosadili. V prvním poločase jsme měli navrch, vytvořili jsme si několik standardek, ale nevyužili jsme je. Soupeř byl naopak ve druhé půli produktivní.

Z čeho pramenila druhá inkasovaná branka, kdy se soupeř trefil do rozhozené obrany?
Teplice šly do brejku po jedné naší standardce, nepokryli jsme dobře odražený míč. Potom už jsme hasili situaci, naháněli se tam a skončilo to druhou inkasovanou brankou.

Bylo znát, že domácí nakopla úvodní branka?
Výrazně jim pomohla. Ze hry jsme měli o něco víc, ale necpeme se do zakončení a jak už jsem zmiňoval, v poslední třetině hřiště nehrajeme dobře. Nemůžeme se pak divit, že nejsme produktivní.

Přišlo vám, že se hrálo podobné utkání jako v Příbrami? I tentokrát hrály Tepličtí důležitý zápas o záchranu.
Z mého pohledu to tak znát nebylo. Mohli mít svázanější nohy, to se projevovalo v prvním poločase, kdy jsme byli aktivnější a lepší. Jenže ve druhém jsme inkasovali a domácí to nakoplo.

Nebylo jednoduché dostat se přes pevnou teplickou obranu?
Po vstřelené brance se o něco více stáhli a bylo to pro nás těžší. Máme dobré ofenzivní hráče, ale tentokrát jsme to nedokázali potvrdit.